Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Ставки на хокей

Рейтинг Букмекерів
Незважаючи на те, що хокей поступається у популярності футболу, ставки на цей вид спорту залучають гравців зі всього світу. Найбільш популярною хокейною лігою серед гравців на ставках НХЛ, в яку входять команди США і Канади. У НХЛ щодня можна знаходити прийнятні можливості для ставок. Плюс до всього, коефіцієнти на цей вид спорту деколи бувають далекі від ідеалу.

6.1. Ставки на фори

Як правило, букмекери пропонують на команди фори в «1,5» шайби. По суті, вони нічим не відрізняються від футбольних фор на голи чи фор на хоум-рани в американському футболі.

Переглядаючи лінію на матчі НХЛ, ви напевно зустрічали подібні позначення:

«Піттсбург» (-1,5) за 2.40 проти «Вашингтона» (+1,5) за 1.70

Принцип розрахунку даних ставок такий, як і у аналогічних в інших видах спорту: від підсумкового результату тієї чи іншої команди ви відбираєте/додаєте значення фори.

Тим не менш ставки на фори в хокеї не настільки популярні, як ставки на результат матчу (перемогу однієї з команд). Одна з головних причин – на таких ставках дуже складно отримувати прибуток тривалий час. Все-таки, передбачити перемогу в матчі НХЛ куди простіше, ніж спрогнозувати підсумковий рахунок і різницю закинутих шайб.

З іншого боку, коли коефіцієнт на перемогу фаворита становить 1.50 або менше, ставки на фору можуть прийти на допомогу і збільшити коефіцієнт до більш прийнятного. Але це лише в тому випадку, якщо ви твердо впевнені в тому, що фаворит виграє з запасом.

6.2. Зверніть увагу на воротаря

Воротарі часто отримують день відпочинку. Особливо це стосується випадків, коли їх команда за короткий проміжок часу проводить досить значну серію матчів, нехай воротарі в НХЛ не відіграють такої ж великої ролі, як пітчери в бейсболі та квотербеки в американському футболі. Тим не менше різниця між основним стражем воріт та резервістами може виявитися суттєвою. Отож, перш ніж поставити на матч НХЛ, зверніть увагу на те, хто буде захищати ворота команди, на яку ви ставите.

6.3. Гра в нерівних складах

Гра в нерівних складах – невід’ємна і дуже важлива частина НХЛ. Подібна ситуація виникає в тому випадку, коли в складі однієї з команд за порушення видаляється хокеїст на дві та більше хвилин. У підсумку у складі оштрафованої команди на деякий час стає на одного хокеїста менше. І від того, як суперники будуть діяти в грі в нерівних складах, багато в чому залежить результат матчу.

На подібну статистику варто звернути пильну увагу. Наскільки успішно команда грає, маючи у складі на одного хокеїста більше? Наскільки часто команда забиває у грі в нерівних складах? Наскільки успішно обороняється команда при грі «4 на 5»? Як часто вона пропускає? Як довго вона може зберігати свої ворота в недоторканності під час гри в нерівних складах?

Відповіді на ці питання допоможуть вам у виборі ставки.

6.4. Ставки на тотали

Найбільш популярним видом ставок на хокей є ставки на тотали. Як правило, в середньому в матчі НХЛ закидають від п’яти до семи шайб. Спробуємо зрозуміти, як можна успішно грати на тотал.

По-перше, не надавайте занадто великого значення тому, скільки в середньому закидає конкретна команда за матч. Припустимо, «Анахайм» в останніх десяти матчах закидав в середньому по 6 шайб за гру. А тепер уявіть, що в трьох з цих десяти матчів «Дакс» вражали ворота суперників лише по одному разу. І чим допоможе це саме середнє арифметичне?

Тому, якщо ви збираєтеся поставити на тотал більше 5,5 голи, уважно вивчіть, скільки разів за останній час «Анахайм» і його суперник «пробивали» цей самий тотал. І якщо це відбувалося регулярно, то тоді є сенс робити подібну ставку.

Також рекомендуємо вам ознайомитися зі статистикою особистих зустрічей команд і подивитися, скільки шайб було закинуто в матчах між ними. Ця інформація також буде вам корисною – ви будете мати уявлення про те, чого чекати в найближчому матчі.

І ще один важливий момент. Уважно вивчіть те, як команда грає на своєму льоді та як вона грає на виїзді. Бувають випадки, коли команда регулярно демонструє результативний хокей вдома, а в гостях шайби даються їй насилу.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт