«Іллічівець» залучив поліцію до розслідування матчу з «Гірником-Спортом»

Рейтинг Букмекерів

У 19-му турі Першої ліги чемпіонату України з футболу було зіграно дивний матч «Іллічівець» – «Гірник-Спорт». Президент Професіональної футбольної ліги (ПФЛ) Сергій Макаров в розмові з журналістами розповів про хід розслідування підозрілої зустрічі.

Правоохоронні органи займуться гучним поєдинком

«Обидва клуби проводять внутрішнє розслідування. В «Іллічівці» воно ще триває. А президент «Гірника-Спорт» (Петро Каплун, – прим. «РБ») пішов на радикальний крок. Він знає авторів, але не може нікому довіряти, поки йде розгляд, тому за взаємною згодою розірвали контракт всі футболісти», – заявив очільник ПФЛ.

До того ж, за словами Сергія Макарова, маріупольський ФК залучив до справи правоохоронні органи. «Наскільки я знаю, «Іллічівець» підключив поліцію до розслідування. Воно триває. Сподіваємося, що будуть вагомі результати. Випадок волаючий, резонанс великий, такі справи потрібно доводити до логічного завершення», – сказав він в інтерв’ю телеканалу «Футбол 1».

Нагадаємо, на ринок перемоги маріупольців в матчі 19-го туру в Першій лізі поставили більше $255 тисяч. Президент «Гірника-Спорт» Петро Каплун заявив, що вже знайшли одного з учасників матчу з фіксованим результатом проти «Іллічівця».

Голова незалежної європейської організації Federbet, а нині голова Комітету етики та чесної гри ФФУ, Франческо Баранка прокоментував для «Рейтингу Букмекерів» аномальну поведінку клієнтів біржі ставок Betfair в цьому матчі, назвавши його «обурливим «договірняком». До того ж ексклюзивне інтерв’ю «РБ» за гарячими слідами раніше давав сам президент ФК із Горішніх Плавнів Ігор Каплун.

Свого часу екс-наставник команди Ігор Жабченко заявив, що виявили чотирьох футболістів, які можуть бути причетними до здачі гри з «Іллічівецем». Згодом троє з них залишили клуб. У організації здачі матчу раніше звинувачували саме Сергія Геращенкова, проте сам футболіст не визнає злочину.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?