ФК «Гірник-Спорт» покинули три футболісти через договірний матч

Рейтинг Букмекерів

У 19-му турі першої ліги України з футболу було зіграно дивний матч «Іллічівець» – «Гірник-Спорт». У прес-службі клубу з Горішніх Плавнів повідомили, що команду покинули три футболісти – Сергій Гаращенков, Максим Марусич і Олександр Гарбар.

krn

Команду покинули Сергій Гаращенков, Максим Марусич і Олександр Гарбар

Напередодні гри з МФК «Миколаїв» розташування команди покинули Сергій Гаращенков, Олександр Гарбар і Максим Марусич, повідомляється на сайті ФК «Гірник-Спорт».

«Ми чекаємо офіційного розслідування підозрілого матчу в Маріуполі. Всі, хто причетний до фіксованого результату гри в Маріуполі або знаходиться під нашою підозрою, ми з тими гравцями розлучилися», – заявив президент клубу Петро Каплун.

20 листопада функціонер заявив в ефірі програми «Великий футбол», що наступного дня жодного футболіста в структурі клубу вже не буде. «Це вже будуть вільні агенти. Ми плануємо розірвати контракти з усіма. А як ми можемо далі працювати з людьми, які під підозрою?», – сказав пан Каплун.

В ефірі програми «Профутбол» на каналі 2+2 президент «Гірника-Спорт» підкреслив, що на перший тайм, де був знятий найбільший куш, були зроблені чотири великі ставки: в Кривому Розі, Маріуполі, Києві та Чернівцях. «Це 70 тисяч доларів. Нормально? Люди підняли десь півмільйона доларів», – зазначив функціонер.

Крім того, він розповів, що зібрав футболістів і запропонував їм пройти тест на поліграфі, а потім почав розмовляти з ними. «Гаращенков пропонував. Як мені сказали, його послали. Він пропонував трьом: Ломкові, Малею і Кирієнко. Вони відмовилися. Гаращенков сказав: «Я їх перевіряв», – зауважив пан Каплун.

Нагадаємо, в 19-му турі Першої ліги України з футболу маріупольський «Іллічівець» та «Гірник-Спорт» з Горішніх Плавнів зіграли дивний матч, на результат якого на біржі ставок Betfair було поставлено близько $274 тис., з яких понад $255 тис. припали на перемогу господарів.

Глава організації Federbet Франческо Баранка в розмові з «Рейтингом Букмекерів» охарактеризував цей матч як «обурливий «договірняк». Головний тренер ФК «Гірник-Спорт» Ігор Жабченко недавно заявив, що керівництво команди виявило чотирьох футболістів, які брали участь в цьому «договірняку».

Президент Федерації футболу України (ФФУ) Андрій Павелко розповів про те, що найближчим часом в структурі цієї організації з’явиться орган, який стане аналогом прокуратури в області футбольного права.

На матч 15-го туру УПЛ «Зірка» Кропивницький – «Волинь» Луцьк (2:0) був зафіксований великий обсяг ставок. Понад $50 тис. було поставлено на перемогу господарів поля перед початком гри на біржі ставок Betfair.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?