Президент ФК «Гірник-Спорт»: поки є тільки один підозрюваний в організації «договірняку»

Рейтинг Букмекерів

У 19-му турі Першої ліги України з футболу було зіграно дивний матч «Іллічівець» – «Гірник-Спорт». Президент клубу «Гірник-Спорт» Петро Каплун в ефірі телеканалу «Футбол 1» заявив, що керівництво команди підозрює в організації договірної гри одного футболіста, а всі інші написали заяву на звільнення.

ver-2

Петро Каплун: є підозри, що Гаращенков був організатором

«Поки є тільки один підозрюваний – Гаращенков … Є роздруківка, є підозри, що він був організатором», – сказав пан Каплун.

За його словами, керівництво клубу домовилося з гравцями, щоб вони всі написали заяву на звільнення. «Вся команда. Я сказав, що після закінчення розглядів і рішення компетентних органів ми будемо обговорювати подальшу співпрацю», – заявив він.

20 листопада пан Каплун заявив в ефірі програми «Великий футбол», що наступним днем жодного футболіста в структурі клубу вже не буде. «Це вже будуть вільні агенти. Ми плануємо розірвати контракти з усіма. А як ми можемо далі працювати з людьми, які під підозрою?», – підкреслив функціонер.

Нагадаємо, в 19-му турі Першої ліги України з футболу маріупольський «Іллічівець» та «Гірник-Спорт» з Горішніх Плавнів зіграли дивний матч, на результат якого на біржі ставок Betfair було поставлено близько $274 тис., з яких понад $255 тис. припали на перемогу господарів.

Глава організації Federbet Франческо Баранка в розмові з «Рейтингом Букмекерів» охарактеризував цей матч як «обурливий «договірняк». Головний тренер ФК «Гірник-Спорт» Ігор Жабченко недавно заявив, що керівництво команди виявило чотирьох футболістів, які брали участь в цьому «договірняку». У зв’язку з цим декілька гравців уже залишили клуб.

Президент Федерації футболу України (ФФУ) Андрій Павелко розповів про те, що найближчим часом в структурі цієї організації з’явиться орган, який стане аналогом прокуратури в області футбольного права.

На матч 15-го туру УПЛ «Зірка» Кропивницький – «Волинь» Луцьк (2:0) був зафіксований великий обсяг ставок. Понад $50 тис. було поставлено на перемогу господарів поля перед початком гри на біржі ставок Betfair.

Окрім того, відбулися чергові дивні матчі в УПЛ, Першій лізі та чемпіонаті U-19. На матч першості U-19 «Олімпік» — «Карпати» поставили майже $50 тисяч.

До того ж Ігор Циганик допустив зацікавленість Комітету ФФУ в договірних матчах.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?