Президент ФФУ анонсував створення футбольної прокуратури в Україні

Рейтинг Букмекерів

Президент Федерації футболу України (ФФУ) Андрій Павелко розповів про те, що найближчим часом в структурі цієї організації з’явиться орган, який стане аналогом прокуратури в області футбольного права.

vr5n

Андрій Павелко: найближчим часом ми представимо і назвемо систему футбольної прокуратури

«Найближчим часом ми представимо і назвемо систему футбольної прокуратури. Я оголошував про те, що нам необхідний генеральний прокурор в області футбольного правосуддя, і нам необхідний той чоловік, який буде вести відповідальність в договірних або корупційних діях у футболі», – цитує пана Павелко Footboom.

За його словами, навіть якщо сьогодні ті чи інші події, або учасники подій уникають відповідальності, то сьогоднішнє право і юриспруденція говорить про зворотне. Він зазначив, що зафіксовані сьогодні факти можуть мати наслідки через час, і тоді всі винні можуть бути покарані.

«Головне, щоб ці покарання дали превентивну міру юним гравцям не зв’язуватися з протизаконними діями в футболі. Дуже важливі ті заходи, які ми приймемо вперше в історії українського футболу», – додав пан Павелко.

Нагадаємо, в 19-му турі Першої ліги України з футболу маріупольський «Іллічівець» та «Гірник-Спорт» з Горішніх Плавнів зіграли дивний матч, на результат якого на біржі ставок Betfair було поставлено близько $274 тис., з яких понад $255 тис. припали на перемогу господарів.

Глава організації Federbet Франческо Баранка в розмові з «Рейтингом Букмекерів» охарактеризував цей матч як «обурливий «договірняк».

Головний тренер ФК «Гірник-Спорт» Ігор Жабченко недавно заявив, що керівництво команди виявило чотирьох футболістів, які брали участь в цьому «договірняку».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?