На ринок перемоги «Іллічівця» в матчі з «Гірником-Спортом» поставили більше $255 тисяч

Рейтинг Букмекерів

У футбольному матчі Першої ліги України «Іллічівець» – «Гірник-Спорт» зафіксовано аномально велику кількість ставок, багато з яких були зроблені всупереч котируванням букмекерів.

ste4

Матч вразив аномальним обсягом ставок

Незважаючи на статус явного аутсайдера матчу, «Гірник-спорт» в першому таймі здолав суперника з рахунком 1:0. Проте вже у другому таймі отримав три м’ячі і передбачувано поступився з рахунком 3:1.

Але цікавий той факт, що до стартового свистка на результат поєдинку в біржі ставок Betfair було поставлено близько 1 тисячі доларів, проте всього за 8 хвилин обсяг ставок виріс майже в 17 разів. На старті другого тайму на П1 було поставлено $150 тисяч, а до моменту другого голу – вже понад $213 тис.

https://i1.wp.com/sportarena.com/wp-content/uploads/2016/11/QIP-Shot-Screen-053.png?resize=880%2C627&ssl=1

Фото sportarena.com


Підсумковий обсяг ставок на матч в біржі ставок Betfair склав понад 270 тисяч доларів, з яких $255 тис. – на перемогу господарів, що є абсолютним рекордом для всього українського футболу в 2016 році. Наприклад, в паралельному матчі «Геліос» – «Колос» було поставлено в 15 разів менше.

За нашою інформацією, після рахунку 1:1 Bet365 і William Hill просто «заморозили» прийом ставок на гру, а в Fonbet зняли гру за рахунку 0:1.

Недавно «Рейтинг Букмекерів» відстежив декілька підозрілих матчів у Першій лізі та чемпіонаті U-19.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?