БК «Парі-Матч» буде спонсорувати чемпіонат України з баскетболу до 30 липня 2017

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська компанія «Парі-Матч» в кінці серпня підписала угоду з Федерацією баскетболу України (ФБУ), згідно з якою стала титульним спонсором української баскетбольної Суперліги і генеральним спонсором національної збірної команди цієї країни. Як розповіли «Рейтингу Букмекерів» в прес-службі БК «Парі-Матч», термін дії угоди – 30 липня 2017 року.

Ціль договору про співпрацю - популяризація і розвиток баскетболу в Україні

Ціль договору про співпрацю – популяризація і розвиток баскетболу в Україні

«Переговорний процес йшов досить довго, оскільки необхідно було узгодити всі істотні умови договору», – зазначили в прес-службі БК «Парі-Матч».

Як підкреслили в компанії, мета договору про співпрацю між ФБУ та букмекером – популяризація і розвиток баскетболу в Україні.

В рамках договору «Парі-Матч» отримав статус титульного спонсора чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд сезону 2016/2017 і статус генерального спонсора національної чоловічої збірної команди України. Крім того, чемпіонат України серед команд Суперліги (сезон 2016/2017) пройде під назвою «Суперліга Parimatch».

В кінці серпня компанія також уклала партнерську угоду з Асоціацією пляжного футболу України.

На початку серпня БК «Парі-Матч» стала офіційним партнером збірної України по футболу в кваліфікації чемпіонату світу-2018.

В кінці липня БК «Парі-Матч» стала головним спонсором кіпрського футбольного клубу АПОЕЛ і продовжила спонсорську угоду з українським ФК «Карпати». Крім того, букмекер є титульним спонсором української Прем’єр-ліги.

Директор з маркетингу «Парі-Матч» Олексій Савін в розмові з кореспондентом «Рейтингу Букмекерів» розповів про те, що дає кожна з партнерських угод, укладених компанією, і які завдання ставить перед собою букмекер в напрямку спонсорства.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?