БК «Парі-Матч» продовжила співпрацю з ФК «Карпати»

Рейтинг Букмекерів

Футбольний клуб «Карпати» з міста Львів продовжив співпрацю зі своїм титульним спонсором, букмекерської компанією «Парі-Матч». Угода залишається в силі на сезон 2016/2017.

2

Сторони продовжать співробітництво і в новому сезоні

В рамках угоди логотип компанії, як і раніше, буде красуватися на футболках гравців футбольного клубу «Карпати», повідомляється на офіційному сайті команди.

«Сьогодні «Парі-Матч» продовжує співпрацю з одним з найзнаменитіших клубів України – ФК «Карпати» на сезон 2016/2017. Впевнені, що в цьому році разом з футбольною громадськістю Львівщини ми зробимо важливі кроки на шляху розвитку футболу в західному регіоні», – прокоментував угоду директор зі зв’язків з громадськістю ТОВ «Парі-Матч» Вадим Місюра.

За його словами, в минулому сезоні боку завдяки співпраці досягли важливих результатів, включаючи підтримку акції «Діти за мир у всьому світі», розвиток фанатського руху «зелено-білих», введення номінації «Кращий гравець» та інші. Пан Місюра висловив надію, що спільна підтримка бізнесу і уболівальників допоможе клубу зі Львова досягти гідного результату в майбутньому сезоні.

«Парі-Матч» підписав спонсорську угоду з ФК «Карпати» в 2015 році.

Компанія також є титульним спонсором української Прем’єр-ліги, яка носить назву «Ліга Парі-Матч». На початку червня боку продовжили співпрацю.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?