БК «Парі-Матч» стала спонсором чемпіонату і збірної України з баскетболу

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська компанія «Парі-Матч» стала титульним спонсором чемпіонату України з баскетболу (Суперліги) і генеральним спонсором національної збірної команди нашої країни.

Чемпіонат України з баскетболу в сезоні 2016/2017 буде називатися «Суперліга Парі-Матч»

Чемпіонат України з баскетболу в сезоні 2016/2017 буде називатися «Суперліга Парі-Матч»

Згідно з умовами угоди, головний баскетбольний турнір України, який розпочнеться на початку жовтня, буде називатися «Суперліга Парі-Матч», повідомляється на сайті Федерації баскетболу України (ФБУ).

«На сьогодні підтримка спорту – це велика справа. Ми віддаємо належне БК «Парі-Матч», яка робить великий внесок у розвиток українського спорту. З нового сезону – це титульний спонсор Суперліги і генеральний спонсор збірної України з баскетболу. Я думаю, від цього співробітництва виграють усі», – заявив генеральний секретар ФБУ Володимир Драбіковський.

«Ми переконані, що якісні зміни в сфері українського спорту можливі тільки за умови об’єднання зусиль влади, комерційних структур та інститутів громадянського суспільства», – зазначив представник «Парі-Матч» Вадим Місюра, додавши, що в рамках угоди з ФБУ компанія планує реалізувати цілу низку соціальних проектів, які можуть бути підтримані суспільством.

На початку серпня БК «Парі-Матч» стала офіційним партнером збірної України по футболу в кваліфікації чемпіонату світу-2018.

Крім того, компанія підписала з Міністерством молоді та спорту України меморандум про приєднання до громадської кампанії «Спільна олімпійська перемога». В рамках участі в даній акції букмекер заявив про намір подарувати сертифікати на суму $20 тис. кожному українському спортсмену, який завоює золоту медаль на Олімпіаді 2016 в Ріо-де-Жанейро. Зазначимо, що олімпійськими чемпіонами у складі збірної України стали гімнаст Олег Верняєв та каноїст Юрій Чебан.

В кінці липня БК «Парі-Матч» стала головним спонсором кіпрського футбольного клубу АПОЕЛ, а також продовжила спонсорську угоду з українським ФК «Карпати». Крім того, букмекер є титульним спонсором української Прем’єр-ліги.

Директор з маркетингу «Парі-Матч» Олексій Савін в розмові з кореспондентом «Рейтингу Букмекерів» розповів про те, що дає кожна з партнерських угод, які укладає компанія, і які завдання ставить перед собою букмекер в напрямку спонсорства.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?