БК «Парі-Матч» стала партнером Асоціації пляжного футболу України

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська компанія «Парі-Матч» підписала договір про партнерство з Асоціацією пляжного футболу України (АПФУ) напередодні Суперфіналу Євроліги з пляжного футболу 2016 в італійській Катанії, де українська збірна вперше в своїй історії виграла титул.

Букмекер допомагатиме пляжному футболу

Букмекер допомагатиме пляжному футболу

Про укладення партнерської угоди повідомила прес-служба компанії «Парі-Матч».

«Підтримка пляжного футболу України стала для нас ще одним важливим кроком на шляху створення нової спортивної системи в Україні. Асоціація пляжного футболу України є одним із прикладів якісного спортивного продукту, і ми, як партнери, зацікавлені в його подальшому розвитку», – прокоментував угоду представник «Парі-Матч» Вадим Місюра.

Президент і генеральний менеджер АПФУ Сергій Харченко подякував компанії за допомогу українському пляжному футболу і підкреслив, що контракт дозволить організації вирішити низку поточних завдань. «Розраховуємо на стратегічне партнерство і в майбутньому на шляху досягнення мети «Україна – сильна держава в пляжному футболі», – додав він.

Зазначимо, що Суперфінал Євроліги з пляжного футболу 2016 пройшов в італійському місті Катанія з 25-го по 28-ме серпня. Збірна України у фіналі турніру обіграла суперників з Португалії з рахунком 2:1 і стала вперше в своїй історії чемпіоном Європи.

2-го вересня в Венеції відбудеться відбірковий турнір серед європейських команд перед Кубком світу, який пройде з 24-го квітня по 5-те травня 2017 року на Багамських островах.

Нещодавно БК «Парі-Матч» стала титульним спонсором чемпіонату України з баскетболу (Суперліги) і генеральним спонсором української збірної.

На початку серпня БК «Парі-Матч» стала офіційним партнером збірної України по футболу в кваліфікації чемпіонату світу-2018.

Компанія також підписала з Міністерством молоді та спорту України меморандум про приєднання до громадської кампанії «Спільна олімпійська перемога». В рамках участі в даній акції компанія вирішила подарувати сертифікати на суму $20 тис. кожному українському спортсмену, який виграв золото на Олімпіаді-2016. Зазначимо, що олімпійськими чемпіонами у складі збірної України стали гімнаст Олег Верняєв та каноїст Юрій Чебан.

В кінці липня БК «Парі-Матч» стала головним спонсором кіпрського футбольного клубу АПОЕЛ і продовжила спонсорську угоду з українським ФК «Карпати». Крім того, букмекер є титульним спонсором української Прем’єр-ліги.

Директор з маркетингу «Парі-Матч» Олексій Савін в розмові з кореспондентом «Рейтингу Букмекерів» розповів про те, що дає кожна з партнерських угод, які укладає компанія, і які завдання ставить перед собою букмекер в напрямку спонсорства.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?