«Парі-Матч» виділить $20 тис. кожному українському олімпійцеві, який отримає золоту медаль

Рейтинг Букмекерів

Міністерство молоді та спорту України та букмекерська компанія «Парі-Матч» підписали меморандум про приєднання до громадської кампанії «Спільна олімпійська перемога».

БК «Парі-Матч» приєдналася до кампанії «Спільна олімпійська перемога»

БК «Парі-Матч» приєдналася до кампанії «Спільна олімпійська перемога»

«Мета проведення громадської кампанії – створення додаткових позабюджетних стимулів для успішного виступу українських спортсменів на Олімпійських іграх в Бразилії», – повідомив міністр молоді та спорту України Ігор Жданов на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, компанія «Парі-Матч» в рамках участі в даній акції висловила готовність надати в якості спеціальних призів сертифікати на суму $20 тис. Кожному українському спортсмену, який завоює золоту медаль на Олімпіаді 2016 в Ріо-де-Жанейро.

«Я щиро вдячний компанії «Парі-Матч» за це важливе, соціально відповідальне і дуже значуще рішення – підтримати спортсменів, які боротимуться за честь України на Олімпіаді в Бразилії. Переконаний, це один з тих додаткових стимулів, який надихне наших олімпійців на успішні і переможні виступи», — заявив пан Жданов.

Раніше директор з маркетингу «Парі-Матч» Олексій Савін в розмові з кореспондентом «Рейтингу Букмекерів» зазначив, що букмекер буде підтримувати українських олімпійців, і в разі успіху вони отримають бонуси за кожну золоту медаль. При цьому компанія вже мала попередню домовленість про це з українським олімпійським комітетом.

Олімпіада-2016 в Ріо-де-Жанейро пройде з 5 по 21 серпня.

В кінці липня БК «Парі-Матч» стала головним спонсором кіпрського футбольного клубу АПОЕЛ, а також продовжила спонсорську угоду з українським ФК «Карпати». Крім того, букмекер є титульним спонсором української Прем’єр-ліги.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?