«Парі-Матч» став офіційним партнером збірної України з футболу

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська компанія «Парі-Матч» стала офіційним партнером збірної України з футболу в кваліфікації чемпіонату світу-2018

anone

Букмекер підтримає українську збірну в кваліфікації чемпіонату світу-2018

4 серпня в Будинку футболу в Києві відбулася прес-конференція, приурочена до початку співпраці Федерації футболу України та БК «Парі-Матч», повідомляється на сайті ФФУ.

«Перед відповідальним стартом збірної України у відбірковому циклі ЧС-2018 року мені дуже приємно представити всій футбольній громадськості старт нашої співпраці з «Парі-Матч». Впевнені, працюючи пліч-о-пліч, ми зможемо забезпечити гідний результат спорту №1 в Україні», – заявив віце-президент ФФУ Олег Шкреба.

Як зазначив представник букмекера Вадим Місюра: «Парі-Матч» робить ще один крок для розвитку футболу в Україні, стаючи офіційним партнером національної збірної команди України. «Ми є партнерами ОПФКУ «Прем’єр-ліга», ФК «Карпати», допомагаємо студентським змаганням з футболу, і саме тому підтримка національної збірної – це зважений і логічний крок для нашої торгової марки», – підкреслив він.

«Віримо, що наша підтримка допоможе збірній показати високий рівень майстерності і пробитися в фінальну частину ЧС-2018», – сказав пан Місюра.

Далі взяв слово спеціально запрошений гість прес-конференції генеральний директор міжнародної компанії «Federbet» Франческо Баранка. В першу чергу він подякував керівництву Федерації футболу України за запрошення взяти участь у даному заході, а також схвально відгукнувся на адресу нового спонсора ФФУ: «Мені імпонує позиція бренду БК «Парі-Матч», яка підтримує спорт, у тих країнах де представлений. Сподіваюсь, що українське законодавство все ж таки прийме закон щодо легалізації. У дисциплінованій системі букмекери можуть співпрацювати з державою більш ефективно і продуктивно».

Раніше БК «Парі-Матч» підписала з Міністерством молоді та спорту України меморандум про приєднання до громадської кампанії «Спільна олімпійська перемога». В рамках участі в даній акції букмекер подарує сертифікати на суму $ 20 тис. кожному українському спортсмену, який завоює золоту медаль на Олімпіаді 2016 в Ріо-де-Жанейро.

Директор з маркетингу «Парі-Матч» Олексій Савін в розмові з кореспондентом «Рейтингу Букмекерів» розповів, що впродовж серпня буде оголошено про нові спонсорські угоди.

В кінці липня БК «Парі-Матч» стала головним спонсором кіпрського футбольного клубу АПОЕЛ, а також продовжила спонсорську угоду з українським ФК «Карпати». Крім того, букмекер є титульним спонсором української Прем’єр-ліги.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?