«Вест Хем» – «Олімпіакос»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

22:00, 09 лис 2023
Відомий український журналіст-інсайдер і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч групового етапу Ліги Європи «Вест Хем» – «Олімпіакос».

«Вест Хем» переживає непростий період, в якому багато йде не за планом. Лише поодинокі матчі видаються спалахом, який потім одразу ж згасає у матчі наступному. Стабільності команді бракує не просто на довгій дистанції, а в кожному конкретному поєдинку. Мова не лише про АПЛ, де шалена конкуренція і рівність можливостей.

В єврокубках у «Молотобійців» теж не все гаразд, ось остання гра обернулася поразкою від «Олімпіакосу». У Греції англійці багато дозволили супернику, який використав наявний простір. У Лондоні такого не повинно бути, якщо господарі хочуть перемогти. Все ж вдома «Вест Хем» зрідка дає збій, тут він господар.

Та й по загальному рівню команд Боуен і компанія є значно кваліфікованими за своїх  візаві. Я впевнений, що сьогодні відбудеться реванш, інакше не може бути. Історія теж підкріплює мої прогнози. Пірейська команда дуже невдало зазвичай виступає на Туманному Альбіоні, так вже склалося і цього не позбутися.

Ординар: Виграш
Ліга Європи. Груповий етап. 4-й тур
22:00/9 лис
«Вест Хем» – «Олімпіакос»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі