Угорщина – Чорногорія: прогноз і ставка Максима Гіленка

16:00, 19 лис 2023
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про матч кваліфікації до Євро-2024 Угорщина – Чорногорія.

Багаторічна робота Марко Россі дала плоди: збірна Угорщини таки їде на чемпіонат Європи. Треба визнати, що останні кроки на шляху до турніру мадяри зробили не дуже впевнено: здобули дві нічиї 2:2. Втім, і надто багато вимагати від цієї команди все-таки не потрібно: все-таки, за винятком Собослаї, переважна більшість гравців збірної Угорщини представляють посередні клуби та ліги.

Але Угорщина вже відпочиває, а Чорногорії потрібно зробити все, щоб мати бодай надію у гонці зі своєю колишньою «другою половинкою». Так вийшло, що саме Сербія суперничає з «Монтенегро» за другий рядок. І, в принципі, для чорногорців такий достроковий вихід угорців – це шанс. Шанс, що завтра команда Россі буде важливою і не так грати, як святкувати, досить великий.

Саме тому я рекомендую ставити на результативність матчу. Так, угорці при Россі останнім часом досить сувора команда, у трьох попередніх домашніх матчах вона пропустила всього раз – але, як сказано вище, в останніх матчах мадяри почали дозволяти суперникам досить багато. Про те, щоб Чорногорія закрила Собослаї та компанію, навіть не йдеться: вона пропустила пару навіть у Литві.

Конкурс до матчу Україна – Італія: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Євро-2024. Кваліфікація. 10-й тур
16:00/19 лис
Угорщина – Чорногорія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі