«Наполі» – «Рома»: прогноз і ставка Максима Гіленка

19:00, 28 кві 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про матч Серії А «Наполі» – «Рома».

Дербі делла Соле, або сонячне дербі. Колись «Наполі» та «Рома» були головними друзями у Серії А із серйозних команд, але спочатку градус суперництва привів до зіткнень, потім до смерті одного з фанатів (за злою іронією долі, на матчі зовсім не між ними: один фанат «Роми» прийшов на фінал Кубка-2014, де Наполі грав з «Фіорентіною», і став жертвою) – і зараз ці матчі дуже гострі, як на полі, так і за його межами.

І в цьому контексті мені бачиться логічним принаймні відносний успіх «Роми». «Наполі» вже відверто дограє сезон: навіть у призначенні нового тренера (п’ятого за рік!) немає жодної таємниці, всі знають, що прийде Конте. Цілком ймовірно, що йому й краще буде, якщо «Наполі» не зачепиться за умовну Лігу конференцій: він чемпіонства з «Челсі» та «Ювентусом» брав, приймаючи їх без єврокубків.

Кальцона спочатку був тимчасовою величиною, йому самому зараз логічніше думати не про «Рому», а про матчі, наприклад, проти України на Євро-2024. Склад «Наполі» тим більше чекає епоха змін… Ну а у «Роми» зараз медовий місяць із де Россі. Є півфінал Ліги Європи, є лідируючі позиції у боротьбі за Лігу чемпіонів – і невідомо, скільки така ідилія триватиме, але на Неаполь її ще має вистачити.

Конкурс до півфінальних матчів єврокубків: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Серія А. 34-й тур
19:00/28 кві
«Наполі» – «Рома»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі