Прогноз. Біатлон. Жіноча спринтерська гонка в Антхольці

15:15/18 січ '18

Жіноча спринтерська гонка відкриває змагання на етапі Кубка світу в італійському Антхольці. Боротьба за золото обіцяє бути неймовірно цікавою, зважаючи на форму головних претенденток на перемогу. Віта Семеренко і Вероніка Віткова мають найкращі шанси показати високий результат у своїх командах.

Сьогодні пропоную урізноманітнити палітру ставок на біатлон. Почнемо з відриву переможця гонки від другого місця. Мякяряйнен, Кузьміна, Дальмаєр, Домрачева, Херманн – боротьба за медалі обіцяє бути неймовірно красивою. Кайса з Настею сперечаються за жовту майку лідера загального заліку, Дар’я має п’ять подіумів у спринтерських гонках в Антхольці, Лаура набирає обертів і в кожному старті є головною претенденткою на перемогу, а якщо ще й Херманн впорається зі стрільбою, то ми станемо свідками справжнього екшену. Тому ставимо на те, що відрив першого місця від другого не перевищить 10 секунд. Уважний читач може протиставити, що по ходу сезону мінімальний відрив становив 15 секунд, проте й усі топові спортсменки підійшли до своїх нормальних кондицій тільки зараз, в останню репетицію перед Олімпійськими іграми.

Ставка на кращу представницю команди України. Пройшла інформація, що Джима прихворіла, Підгрушна пропускає італійський етап, а значить, головні надії на сестер Семеренко, які сьогодні святкують день народження. Передаємо дівчаткам наші вітання! Повертаючись до порівняння, фаворитом є Віта, яка займає п’яте місце в малому заліку спринтерських змагань і входить у топ-10 загального заліку. Але основне, на що слід звернути увагу, це як Валентина зараз програє ногами. Відверте западання по швидкості, дуже важко дається останнє коло. А ось Віта справляється й в інтерв’ю говорила про те, що чекає поліпшення ситуації в Антхольці. І ще одне. Віта цього сезону була вище за свою сестру в усіх спринтерських гонках. Аргумент, погодьтеся.

Є ще Меркушина, Абрамова і Варвинець. Але, гадаю, що Насті та Ірині все ж буде складно боротися з Вітою на лижні, а Ользі – на рубежах.

З тієї ж серії. Кращий учасник команди Чехії. Тут тільки Віткова або Пускарчикова. Вероніка показує солідні результати напередодні Олімпіади: на німецькій землі виграла дві бронзи. Стрільба стабілізувалася, ноги забігали. Тому заграти 1.65 проти Пускарчикової, яку вона обходила у всіх спринтах нинішнього сезону, вважаю непоганим варіантом.

Ординар: Програш
Антхольц. Жінки. Спринт
15:15/18 січ
Відрив переможця від 2-го місця на фініші (сек.)
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Антхольц. Жінки. Спринт
15:15/18 січ
Кращий учасник України
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Антхольц. Жінки. Спринт
15:15/18 січ
Кращий учасник Чехії
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 5