Португалія – Україна. Прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

21:45, 22 бер 2019

Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на матч Португалія – Україна у першому турі кваліфікації чемпіонату Європи-2020. На думку експерта, суперники не виявлять сильнішого.

Шанси в нас примарні, може здатися на перший погляд. Утім, наскільки пам’ятаю, Португалія завжди невпевнено починає відбіркові кампанії на великі турніри. Минулого разу була несподівана поразка від швейцарів у першому турі кваліфікації до чемпіонату світу (0:2).

Те, що повернувся Роналду, – для Португалії це зіграє позитивну роль. Він бог і кумир усієї країни.

На сьогодні важко говорити про готовність нашої збірної, тому що ми її давно не бачили в справі. Не знаю, чи послабить команду відсутність Ракицького, але не посилить це точно.

В атаці неочікувано в нас з’явився Мораєс, навколо якого виникло чимало дискусій. Якщо подивитися з прагматичної точки зору, бразилець може допомогти нашій збірній в цьому відборі на чемпіонат Європи. Не вважаю, що він забирає місце в українця, тому що він уже сам українець. Він псевдопатріотизму потрібно відходити, тому що це – кам’яний вік. Подивіться на чемпіонів світу французів, на англійців і на всі європейські збірні. В Європі ніхто не виокремлює людей за кольором шкіри та національністю, зате в Україні це модно.

Мені бачиться, що наша збірна зачепиться за позитивний результат. У Португалії можуть бути проблеми. Хочу ризикнути та поставити на нічний підсумок. Це виправданий ризик, адже коефіцієнт солідний.

Ординар: Виграш
Чемпіонат Європи-2020. Кваліфікація. Група В. 1-й тур
21:45/22 бер
Португалія – Україна
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 1