Олександр Усик – Тайсон Ф’юрі: прогноз і ставка | Ігри розуму. Частина I

23:00, 17 лют 2024
Нова віха в історії боксу вже не за горами. Вперше в епоху чотирьох поясів ми станемо свідками об’єднавчого бою за всі титули й тим самим отримаємо першого абсолюта у 21-му столітті в надважкій вазі. Це буде незабутньо!

Вечір п’ятниці 29-го вересня нарешті перервав затяжну епопею з підписанням контракту на бій між двома найкращими супертяжами сучасності і це незважаючи на те, що у Ф’юрі вже наприкінці жовтня намічено поєдинок з представником змішаних бойових Френсісом Нганну, за спину якому вже заглядає Тайсон. Все банально просто, для «Фури» жовтневий бій – це красивий спаринг за великі гроші й не більше того.

Наразі усіх цікавить питання – «коли саме відбудеться об’єднавчий мега-файт»? Враховуючи, що даний двобій і дуель Ф’юрі – Нганну стали частиною «Riyadh Season», де друга подія є відкриттям ріядського сезону розважальних заходів, є всі підстави вважати, що бій між українцем та британцем закриватиме фестиваль, а це кінець березня-початок квітня.

Будемо вірити, що цього разу «циганський король» вже не зіскоче з гачка, адже якщо вірити Бобу Аруму, Ф’юрі за два вищезгадані двобої отримає $200 млн. Дуже схоже на те, що підключення «Фурою» задньої передачі на початку цього року було зроблено з розрахунку на підвищення гонорару в найближчому майбутньому, якщо раптом півроку тому з британцем не трапилося весняне загострення й його не наздогнали старі проблеми із психологією.

Чого від Олександра чекати в бою? Приблизно те ж саме, що він продемонстрував в обох поєдинках з Джошуа – танцювати в центрі рингу, не притискаючись до канатів (не повторюючи помилок двобою з Чисорою); працювати на випередження, провалюючи опонента; робити безліч обманних маневрів, занурюючись за передню руку суперника й працювати по поверхах… В цілому, Усику потрібно бути собою, де він робитиме все, аби перевершувати суперника на рівні психології й змушуючи того якомога частіше промахуватися і зневіритися у власних силах.

А ось Тайсон нав’язуватиме силовий бокс, користуючись своїми габаритами. У цьому немає сумнівів. Те, що Ф’юрі не боятиметься пропустити разовий панч від Усика – це факт (всі три бої з Уайлдером тому підтвердження), а значить всіляко шукатиме шляхи зблизитися і всією масою повиснути на Олександрі, вимотуючи того й тим самим присипляючи пильність перед потенційним ударом знизу (приклад, бій з Уайтом у квітні 2022-го).

Завдяки стилю британця, прийдешній двобій яскравим навряд чи вийде, як і критика після поєдинку буде неминуча. Зустрічаються два ігровики, котрі розігруватимуть шахову партію. З точки зору багатогранності дій у ринзі й швидкісних навичках – перевага на боці Усика, але чи вистачить цього для перемоги проти конкретного суперника, сказати складно. Ф’юрі, порівняно зі своїми попередніми опонентами, відрізнявся духовитістю, характером і волею до перемоги, при цьому йому завжди вдавалося нав’язати свій ритм й за рахунок джебу вийти на потрібну для себе дистанцію.

Тяжкий бій з точки зору винесення підсумкового вердикту, адже якщо покласти на ваги всі переваги і недоліки один одного, виходить приблизно 50 на 50. Що нарахують троє суддів – ще одна загадка. Давайте спробуємо повернутися назад, у трилогію великих боїв за останні п’ять-шість років й пригадати, чим вони завершувалися:

  • Альварес – Головкін: перший бій – нічия, незважаючи на те, що більшість аналітиків побачили перемогу казаха;
  • Ф’юрі – Уайлдер: перший бій – нічия, котру фаворит тієї дуелі (Деонтей) здобув за рахунок двох нокдаунів.

Проектуючи хід майбутнього поєдинку, бачиться максимально рівний двобій, де перевага перетікатиме від одного бійця до іншого. Десь Тайсон підтискатиме й насипатиме, а десь і Сашко вміло діятиме на випередження. Ризикнемо поставити на мирову за коефіцієнт 25.0, після якої апетити побачити абсолюта в надважкій вазі у вболівальницькому середовищі тільки зростуть, а значить і каса в битві №2 «з жирними котлетами» для обох боксерів буде ще більша.

Ординар: Не розіграна
Бокс. Суперважка вага (понад 90.7 кг)
23:00/17 лют
Олександр Усик – Тайсон Ф’юрі
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі