Іспанія – Грузія: прогноз і ставка | Розкутість в діях лягає за основу

21:45, 19 лис 2023
«Естадіо Хосе Сорілья» в іспанському «Вальядоліді» приймає матч заключного туру відбіркового циклу на Євро-2024, в якому відсутність турнірної мотивації матиме свій вплив на гру.

У групі А збірні дограють відбірковий цикл, заздалегідь знаючи володарів двох путівок на форум, котрими стали іспанці та шотландці. «Кельтів» можна ознаменувати як відкриття кваліфікації, в той час як «Фурія Роха» поступово розгойдувалася й ближче до середини кампанії продемонструвала свій статус лідера підгрупи. З більшою часткою ймовірністю колектив де ла Фуенте завершить свій шлях на першій позиції.

У Тбілісі «хрестоносці» видали результативний крайній поєдинок проти Шотландії, забивши пару м’ячів зусиллями свого лідера Кварацхелії (2:2). Що цікаво, Грузія лише в одному матчі кваліфікації не змогла вразити ворота суперника – виїзд у Глазго до «кельтів» (0:2), де на свій м’яч також не змогли награти і іспанці (дзеркальні 0:2). Загалом, дивлячись на статистику грузинів, проглядається тенденція до верхового футболу, з тенденцією обміну голами (у 6 із 7 випадків).

Очна дуель Грузії та Іспанії у першому колі завершилася тотальним розгромом з боку «Фурії», де ще до перерви всі питання щодо переможця зустрічі було зняті (4:0 у першому таймі + підсумкові 7:1). Цікаво, що у відборі на ЧС-2022 «хрестоносцям» вдалося забити в одному з двох матчів у ворота іспанців (1:2), так само як і переграти «червону фурію» в її ж лігві у товариському матчі зразка 2016-го (1:0).

Враховуючи відсутність мотиваційного фактора, коефіцієнт на «ОЗ» у вигляді трійки виглядає завищеним. Іспанці звичайно ж зобов’язані із заплющеними очима вигравати майбутній поєдинок й за ідеєю ставка «П1 + ОЗ» за 3.5 має місце бути. Але… помилками в лінії, де «ОЗ +ТБ 2.5» котирується вище за вищезгаданий варіант (3.65) необхідно користуватися.

Конкурс до матчу Україна – Італія: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Євро-2024. Кваліфікація. 10-й тур
21:45/19 лис
Іспанія – Грузія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі