«ІНФІЗ» — «Волиньбаскет». Прогноз Олександра Прошути

18:00/04 лют '16

Олександр Прошута, авторитетний баскетбольний журналіст та головний редактор сайту «Планета Баскетбол», продовжує прогнозувати матчі чемпіонату України з баскетболу та ділиться прогнозом на гру «ІНФІЗ»  – «Волиньбаскет».

Справжня битва титанів відбудеться сьогодні в Києві в рамках чергового туру Суперліги Фаворит-Спорт: в матчі головних аутсайдерів сезону зіграють місцевий «ІНФІЗ» та луцький «Волиньбаскет».

Обидві команди мають рівну кількість очок (по 23), хоча «Волиньбаскет» має на одну перемогу більше та випереджає киян за втраченими очками. За форматом сезону до раунду плей-оф проходять вісім з дев’яти учасників, то ж нескладно здогадатися, що саме між «ІНФІЗом» та «Волиньбаскетом» розгортатиметься головна боротьба за останню перепустку до матчів на виліт. Тож сьогоднішній матч має величезне значення для обох команд, які прагнуть потрапити до вісімки кращих.

Статус аутсайдерів обидва колективи виправдовують сповна – лише п’ять перемог на двох за сезон, дві з яких здобуті в очних зустрічах. Цікаво, що свої останні успіхи команди здобули в Одесі. Але якщо в випадку волинян ми кажемо про 28 січня 2016 року, то «ІНФІЗ» в останнє перемагав ще 12 листопада минулого року.

Для «студентів» дуже важливою стала втрата обох лідерів – без Антона Дзюби та Андрія Лебединцева одночасно «ІНФІЗ» боровся, але ніколи не перемагав. Команда Віталія Лебединцева грає в дуже швидкий баскетбол, з величезною кількістю триочкових, але перекидати киянам вдалося лише «БІПУ». «Волинь» грає повільніше, має глибший склад та американця Хакіма Джексона під кільцем. Утім, Джексон, м’яко кажучи, не є кращим легіонером в цьому сезоні.

«Волинь» вже зіграла один матч в Києві, без варіантів поступившись «Динамо» вчора. Розуміючи, що куди більш важливим є матч проти «ІНФІЗу», тренер Дмитро Чайковський другу половину зустрічі відіграв резервістами – тож основна обойма гостей є більш-менш свіжою. «ІНФІЗ» безумовно нав’яже високий темп, буде багато кидати з дистанції. Лучанам важливо буде нав’язати свою гру, трошки уповільнити темп, хоча б відрізками. Утім, «постріляти» вони також здатні.

Власне, сьогодні я би і поставив на перестрілку на високих швидкостях. Особливо з урахуванням того, що матч відбудеться в малому залі Палацу Спорту – там дуже м’які кільця, які здатні «засмоктати» ледь не 50% не дуже точних кидків. Букмекерська контора Pari-Match пропонує нам тотал в 154,5 очки – поставимо на «більше».

Ординар: Виграш
«ІНФІЗ» — «Волиньбаскет»
04.02.2016 18:00 ЕЕТ
Суперліга Фаворит-Спорт
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0