Експрес Олександра Золотогорського на 1/16 фіналу Australian Open

04:00, 19 січ 2019

Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ» і коментатор на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський склав експрес на матчі Чжан Шуай – Еліна Світоліна та Серена Вільямс – Даяна Ястремська в рамках третього кола Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу.

Українки продовжують штурмувати Австраліан Оупен. Але в третьому колі у Даяни Ястремської надзвичайно сильна суперниця.. Її величність Серена Вільямс. Напевно американка переможе, звичайно, що всі її вважають фаворитом. Тим не менш, віриться, що Даяна спробує поборотися.

Це психологічно дуже хороший момент. Від тебе нічого не чекають. Але ти можеш здивувати. З точки зору потужності у відповіді форхендом на форхенд Ястремська зараз ледь не найкрутіша на турнірі. Так, є помилки. Іноді пробивається дитячий теніс, коли віннерс чергується з подвійною, або так хочеться атакувати з першої подачі суперниці, що просто не можеш стриматися.

Але не варто Даяну недооцінювати. Мені здається, свої гейми вона візьме. І далеко не завжди Серена встигатиме. Тотал більше 7 геймів – дуже непоганий варіант. Це реально можна брати. І коефіцієнт на це – 1.85 на «Паріматч».

Ну а щоб охопити всі українські матчі, додамо сюди перемогу Світоліної. Її суперниця – Шуай Жанг класно грала в Австралії три роки тому. Це була крута історія і гра в чвертьфіналі. Але після того китаянка двічі закінчувала в другому колі. Зараз вона вже перевиконала цю норма – пройшла в третій раунд.

Світоліна банально сильніша. І з нею сила Монфіса. Беремо 1.27. І маємо двійник з коефіцієнтом 2.35.

Експрес: Програш
Australian Open
04:00/19 січ
Чжан Шуай – Еліна Світоліна
Australian Open
02:00/19 січ
Серена Вільямс – Даяна Ястремська
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 1000 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0