Комітет з етики і чесної гри передав на розгляд до КДК ФФУ дві справи

Тарас Гончар

14 листопада 2018 року Комітетом з етики і чесної гри було направлено до КДК ФФУ матеріали перевірок можливих маніпулювань результатами матчів в українському футболі.

будинок-футболу-min

Комітет з етики і чесної гри передав на розгляд до КДК ФФУ дві справи

Перша справа стосується результатів розгляду та перевірки інформації про можливі порушення Кодексу етики і чесної гри ФК «Суми», у якому клуб та пов’язані з ним особи підозрюються у маніпулюванні результатами щонайменше двадцяти матчів протягом останніх сезонів.

Другою справою є висновок за результатами перевірки інформації про можливі порушення Кодексу етики і чесної гри в матчі 19-го туру першої ліги сезону-2016/2017 ФК «Іллічівець» Маріуполь — ФК «Гірник-Спорт» Горішні Плавні, що відбувся 14 листопада 2016 року.

КДК ФФУ розпочне розгляд зазначених справ наступного тижня.

Нагадаємо, що 6 вихованців «Олімпіка» довічно дискваліфікують за договірні матчі, а «Олімпік» звинуватив Франческо Баранку в організації матчів з фіксованим результатом в Італії Крім того, клуби УПЛ збирають підписи для висловлення недовіри голові Комітету з етики та чесної гри.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?