ЗМІ: 6 вихованців «Олімпіка» довічно дискваліфікують за договірні матчі

Тарас Гончар

Апеляційний комітет Федерації футболу України прийняв рішення по донецькому «Олімпіку» у справі договірних матчів. Голова Комітету з етики та чесної гри ФФУ Франческо Баранка у своєму зверненні зауважив, що це рішення було прийняте 8 листопаді 2018 року.

Luka-Nadiradze

Тепер Надірадзе більше професійно у футбол не гратиме

КДК ФФУ дискваліфікував команди «Олімпіка» U-21 та U-19 від участі у змаганнях до сезону 2019/20 за участь у договірних матчах. Далі справа рушила в Апеляційний комітет. Рішення від 8 листопада 2018 року куди суворіше за вердикт КДК, повідомляє FootballHub.

Шестеро гравців із системи «Олімпіка» дискваліфіковано довічно від футболу! Мова про Назара Єдинака (нині – третя ліга Польщі), Вадима Счастливцева («Авангард»), Владислава Піскового, Артема Козлова (ФК «Суми»), Луку Надірадзе (ФК «Суми»), Богдана Степаненка («Буковина»).

Показовою є історія Луки Надірадзе. Попри гучні підозри, зараз він виступає за «Суми». У матчі 17-го туру Першої ліги «Зірка» – «Суми» екс-гравець «Олімпіка» відзначився  неоднозначним автоголом. Надірадзе вийшов на заміну на 27-й хвилині, а на 87-й зробив рахунок 3:2 на користь суперникі (і це при тому, що «Суми» в цьому матчі вигравали 2:0).

Цей матч виглядав настільки підозрілим, що на нього навіть звернули увагу в УЄФА. І надіслали у ФФУ свій рапорт, визнавши, що існує велика ймовірність, що це була гра із фіксованим результатом.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?