ФК «Олімпік» звинуватив Франческо Баранку в організації договірних матчів в Італії

Тарас Гончар

Донецький футбольний клуб «Олімпік» опублікував у своєму акаунті в Instagram заяву, в якій звинуватив голову Комітету ФФУ з етики та чесної гри Франческо Баранку в організації договірних матчів в Італії.

olimpik-baranka

ФК «Олімпік» звинуватив Франческо Баранку в організації договірних матчів в Італії

Таким чином «Олімпік» відреагував на заяву Франческо Баранки про відсторонення молодіжних команд «Олімпіка» від участі в чемпіонаті України.

«КДК ФФУ прийняв рішення, спираючись на встановлені національною та міжнародною практикою докази: аналіз рухів коефіцієнтів ставок, висновки експертної групи ФФУ, інформацію про розміщення ставок гравцями «Олімпіка» зі своїх акаунтів в букмекерській компанії PariMatch на програш власної команди, характер замін гравців і їхня синхронна з розміщенням ставок поведінка під час матчу, нестабільну фінансову ситуацію в клубі», – йдеться в заяві італійця.

Франческо Баранка також зазначив, що у «Олімпіка» в штаті команди був власний «експерт зі ставок».

Через деякий час в акаунті клубу в Instagram з’явився запис із звинуваченнями на адресу голови Комітету з етики та чесної гри.

«Хочемо нагадати громадськості, що репутація італійця вельми сумнівна. У 2015 році в Італії Баранку іменували не інакше, як «Хрещеним батьком проведення та організації договірних матчів». Його звинувачували в причетності до організації низки «договірняків», в тому числі і поєдинку «Лаціо» – «Дженоа», за підсумками якої «Орлам» загрожувала дискваліфікація в Лізі чемпіонів», – йдеться в заяві клубу.

View this post on Instagram

Кто же Франческо Баранка на самом деле? На официальном сайте Федерации футбола Украины появилось заявление главы Комитета по этике и честной игре господина Франческо Баранки, который в очередной раз выступил с обвинениями в адрес донецкого «Олимпика». Мы же хотим напомнить общественности, что репутация итальянца весьма сомнительна. В 2015 году в Италии Баранку именовали не иначе, как «Крестным отцом проведения и организации договорных матчей». Его обвиняли к причастности к организации ряда «договорняков», в том числе и поединка «Лацио» – «Дженоа», по итогам которой «орлам» грозила дисквалификация в Лиге чемпионов. Чтобы не быть голословными, приводим отрывок статьи на сайте Football Italia, на который ссылался сайт Корреспондент. «Итальянскому Лацио грозит дисквалификация на следующий сезон еврокубков, если будет доказано проведение договорного матча. Речь идет о матче 2011 года между Лацио и Дженоа, который считается договорным (завершился победой "Орлов" 4:2). По этому делу проходил капитан команды Стефано Маури, получивший полугодичную дисквалификацию. Как сообщает Football Italia, против Лацио может свидетельствовать известный в Италии преступник Франческо Баранка, который являлся одним их Крестных отцов проведения и организации договорных матчей. Он выступает под защитой свидетелей, а потому сотрудничает с правоохранительными органами. В случае дисквалификации Лацио место команды в Лиге чемпионов займет Фиорентина, а Интер сможет представлять Италию в Лиге Европы». Ссылка на источник – https://korrespondent.net/sport/ football/3522640-ytalianskyi-latsyo- mohut-ne-dopustyt-k-uchastyui-v-lyhe- chempyonov Так кем же является на самом деле господин Баранка?

A post shared by ФК "Олимпик" (Донецк) (@fcolympic_donetsk) on

При цьому «Олімпік» посилається на матеріал видання Football Italia.

«Проти «Лаціо» може свідчити відомий в Італії злочинець Франческо Баранка, який був одним із «Хресних батьків» проведення та організації договірних матчів. Він виступає під захистом свідків, а тому співпрацює з правоохоронними органами», – говорилося в матеріалі італійського ЗМІ.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?