Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Ліцензія Ліцензія ФПС Росії - букмекерські контори - букмекерські контори

На цій сторінці представлені російські букмекерські контори, які мають ліцензію ...

Читати опис

На цій сторінці представлені російські букмекерські контори, які мають ліцензію Федеральної податкової служби РФ – регулятора індустрії ставок на спорт на території Росії.

Діяльність з організації та проведення азартних ігор у букмекерських конторах і тоталізаторах може проводитися на підставі ліцензії по всій території Росії. Зараз діючими безстроковими ліцензіями такого роду володіють близько тридцяти операторів. Повний реєстр ліцензій букмекерів Росії можна завантажити тут.

Так як наш рейтинг букмекерських контор включає в себе тільки компанії, які мають онлайн-підрозділ, нижче ми привели список букмекерів Росії, що приймають ставки на спорт в інтернеті і перебувають у реєстрі ліцензій на здійснення діяльності з організації та проведення азартних ігор у букмекерських конторах Росії та тоталізаторах ФПС.

Примітка: інтернет-підрозділи букмекерських контор Росії, як правило, знаходяться в офшорних зонах. Тоді як засновники компаній зазвичай – одні й ті ж люди, самі компанії юридично між собою не пов’язані. Причина цього в специфіці російського законодавства, яке дозволяє наземні букмекерські контори, але забороняє їх інтернет-філії.

Обрані контори:
Порівняйте ці контори:
Критерії оцінок розташовані по краях графіка
Кожному букмекеру відповідає свій колір
Чим кращі характеристики контори, тим вищі бали вона має і, відповідно, більшу площу займає її графік
Знайшли помилку?Повідомте про неї
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт