Ліцензія ФПС Росії - букмекерські контори

На цій сторінці представлені російські букмекерські контори, які мають ліцензію Федеральної податкової служби РФ - регулятора індустрії ставок на спорт на території Росії. Діяльність з організації та проведення азартних ігор у букмекерських конторах і тоталізаторах може проводитися на підставі ліцензії по всій території Росії. Зараз діючими безстроковими ліцензіями такого роду володіють близько тридцяти операторів. Повний реєстр ліцензій букмекерів Росії можна завантажити тут.

Так як наш рейтинг букмекерських контор включає в себе тільки компанії, які мають онлайн-підрозділ, нижче ми привели список букмекерів Росії, що приймають ставки на спорт в інтернеті і перебувають у реєстрі ліцензій на здійснення діяльності з організації та проведення азартних ігор у букмекерських конторах Росії та тоталізаторах ФПС. Примітка: інтернет-підрозділи букмекерських контор Росії, як правило, знаходяться в офшорних зонах. Тоді як засновники компаній зазвичай - одні й ті ж люди, самі компанії юридично між собою не пов'язані. Причина цього в специфіці російського законодавства, яке дозволяє наземні букмекерські контори, але забороняє їх інтернет-філії.

Обрані контори:
Порівняйте ці контори:
Критерії оцінок розташовані по краях графіка
Кожному букмекеру відповідає свій колір
Чим кращі характеристики контори, тим вищі бали вона має і, відповідно, більшу площу займає її графік
Знайшли помилку?Повідомте про неї

Грайте обережно. За ознак залежності зверніться до фахівця.

  • Сетевое издание «Рейтинг Букмекеров» (адрес в сети Интернет - https://bookmaker-ratings.ru) (далее - Издание)
  • Учредитель Издания: Мирзоян Сергей Владимирович
  • Главный редактор Издания: Бодров Андрей Константинович
  • Телефон: +7 495 151 6150
  • E-mail: [email protected]
Свидетельство о регистрации средств массовой информации: Эл ФС77-70265 выдано Федеральной службой по надзору в сфере связи, информационных технологий и массовых коммуникаций (Роскомнадзора) 10 июля 2017 г. Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+)
Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт