Андрій Шевченко став послом компанії Favorit Sport

Тарас Гончар

Андрій Шевченко став обличчям бренду Favorit Sport в Україні на найближчі півтора року і буде брати участь в спільних соціальних і маркетингових активностях компанії.

шевафаворит

Андрій Шевченко став послом компанії Favorit Sport

«Для Favorit Sport можливість спільної роботи з Андрієм Шевченком особливо цінна. Андрій уособлює собою весь український футбол. У своїй комунікації ми будемо прагнути посилити і підкреслити відкритість, надійність та професіоналізм. Наше завдання у спільній роботі радше мотиваційне, ніж маркетингове. Ми хочемо сказати про те, що шлях до успіху складний, але досяжний. Головне вірити в свої сили і мати підтримку надійних партнерів», коментує Нік Руденко, директор з маркетингу Favorit Sport.

У поточному році Favorit Sport святкує 20 років своєї діяльності в Україні, в честь цієї події компанія презентувала нову комунікаційну стратегію.

«Ми всі прагнемо досягти результату. У футболі він приходить тільки завдяки спільним зусиллям. Я бачу в майбутньому партнерствi з Favorit Sport можливість розширення позитивного впливу на все більшу кількість людей. Футбол – це тверда ознака миру та добробуту, платформа для старту в майбутнє. Кожен заслуговує на свій шанс у житті, з нашою допомогою, сподіваюся, ви його отримаєте!», – заявив легенда українського футболу Андрій Шевченко.

Розвиток і популяризація спорту — одне з пріоритетних завдань Favorit Sport в напрямку соціальної відповідальності. Тому, крім прямих рекламних проявів, компанія, в партнерстві з Андрієм Шевченком, планує реалізувати низку масштабних проектів для широкої аудиторії.

Потап став бренд-амбасадором БК «Фаворит Спорт»

Боксер Іван Редкач і БК «Фаворит Спорт» оголосили про партнерство

Усик і Ярмоленко стали героями рекламної кампанії «Фаворит спорт»

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт