Потап став бренд-амбасадором БК «Фаворит Спорт»

Тарас Гончар
Популярний український артист і продюсер Потап (Олексій Потапенко) став брендамбасадором компанії «Фаворит Спорт».
потап

Потап став бренд-амбасадором БК «Фаворит Спорт»

«У цьому році «Фаворит Спорт» святкує 20 років своєї діяльності в Україні, і це прекрасний привід для внутрішніх і зовнішніх трансформацій. У цьому контексті співпраця з Потапом для нас профіт і виклик одночасно. Потап як ніхто інший вміє запалювати в Україні і нам важливо залишитися з ним в одному ритмі і відповідати вимогам його аудиторії», – коментує партнерство Нік Руденко, директор з маркетингу «Фаворит Спорт».

https://www.facebook.com/favoritsport/ videos/458925221513767/? v=458925221513767

«Запали гру!» – нова комунікаційна стратегія, розроблена до 20-річчя «Фаворит Спорт». Компанія змінює спілкування зі своєю цільовою аудиторією, підхід до комунікації і просування.

«Я – професійний спортсмен в минулому, люблю спорт і все, що з ним пов’язано. Всі знають мене як людину, яка вічно горить енергією, а концерти групи MOZGI – як найвибуховіші. Мені приємне наше співробітництво, тому що ми з «Фаворит Спорт» дуже схожі: я завжди перебуваю в пошуках фаворитів – в музиці, бізнесі та спорті», – коментує бренд-амбасадор Потап.

https://www.facebook.com/favoritsport/ videos/578587599302876/? v=578587599302876

В рамках кампанії заплановано різні маркетингові та спонсорські активності. Творчий підхід до комунікації і просування бренду буде втілений в digital і ТБ відероликах. Перші результати партнерства: акційна кампанія «хапати тачку!» І іміджеве відео «Запали гру!».

Креативний сценарій відеороликів розроблений компанією MOZGI Ideas і реалізований MOZGI Production: «Для комунікації ми вибрали легкий tone of voice, з гумором, близький тій аудиторії, яку хотіли привернути. Такий концепт показав іншу сторону Потапа – спортивну та драйвову. А «Фаворит Спорт» постав як платформа, де можна зарядитися крутими емоціями», – заявив Влад Болсун, креативний директор MOZGI Ideas.

БК «Фаворит Спорт» стала спонсором Кубка України

Усик і Ярмоленко стали героями рекламної кампанії «Фаворит спорт»

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт