БК «Фаворит Спорт» стала спонсором Кубка України

Тарас Гончар

Компанія «Фаворит Спорт» стала офіційним спонсором фіналу Кубка України сезону 2018/2019.

f-sport

«Фаворит Спорт» став спонсором Кубка України

У середу, 15 травня, в Запоріжжі відбудеться фінальний матч розіграшу футбольного Кубка України. Учасники вирішального матчу визначаться в двох півфіналах: «Інгулець» зіграє проти «Зорі», а «Дніпро-1» проти «Шахтаря». Матчі заплановані на середу, 17 квітня.

Поєдинок за головний трофей країни пройде за підтримки компанії «Фаворит Спорт».

«Ми раді успішному співробітництву з компанією «Фаворит Спорт», яка традиційно підтримує головне кубкове змагання України. Разом ми докладемо необхідних зусиль, щоб подарувати Запоріжжю і вболівальникам всієї України яскраве та незабутнє свято футболу – фінал Кубка 2019!», – прокоментував подію Олег Протасов, перший віце-президент Федерації футболу України.

Крім прямих рекламних і спонсорських проявів, угода між сторонами передбачає організацію і проведення додаткових активностей для уболівальників та мешканців Запоріжжя.

«Фінал Кубка країни – значуща подія в спортивному житті України. Цей рік є для нас особливим – компанія святкує 20 років роботи, і ми намагаємося постійно підтримувати градус урочистості у всіх наших активностях. Фінал Кубка – це завжди щось особливе та святкове. Упевнений, в цьому році гра приверне підвищену увагу уболівальників», – заявив Нік Руденко, маркетинг-директор «Фаворит Спорт».

БК «Фаворит Спорт» провела ребрендинг

БК «Фаворит Спорт» та клуби УПЛ привітали з Днем української мови віршами

ФК «Динамо» і компанія «Фаворит Спорт» стали партнерами

Усик і Ярмоленко стали героями рекламної кампанії «Фаворит спорт»

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт