Усик і Ярмоленко стали героями рекламної кампанії «Фаворит спорт»

Тарас Гончар
«Фаворит спорт» запускає нову комунікаційну кампанію «З нами переможці!», героями якої стали відомий український боксер Олександр Усик і лідер національної збірної України з футболу Андрій Ярмоленко.
4HuzHCfk2rU

Усик і Ярмоленко стали героями рекламної кампанії «Фаворит спорт»

У рекламній кампанії використали образи лідерів в своїх видах спорту, щоб донести основну цінність компанії – об’єднання людей навколо українського спорту. За сюжетом рекламної серії, Усик і Ярмоленко спілкуються між собою за допомогою відеозв’язку. Всього в ефірі буде 15 коротких роликів, в яких герої знаходяться в звичайних, побутових ситуаціях. Тренуються, дивляться телевізор, готують їжу, сперечаються, іронізують один над одним.

Креативна ідея роликів належить агентству Fedoriv.

«Люди ненавидять рекламу, але хочуть знати, яка кличка у кота чемпіона світу з боксу. Реальне життя і справжні емоції цікавіше надуманих історій. Тому ми не будували декорацій, а все зробили по-справжньому, навіть знімали в Києві і Лондоні на телефон. Цією рекламною кампанією ми починаємо співпрацю з «Фаворит спорт». Це тільки старт, далі буде крутіше! З нами переможці!», – зазначили в Fedoriv.

Олександр Усик підписав контракт з «Фаворит Спорт» ще в 2015 році. Його образ став символом компанії. У 2018 році до команди «Фаворит Спорт» приєднався лідер української футбольної збірної і гравець лондонського «Вест Хема» Андрій Ярмоленко.

Нагадаємо, що рік тому «Фаворит Спорт» провів рекламну акцію «Залиш друзів у спокої!».

https://youtu.be/aOkkL9kw5hQ

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт