Боксер Іван Редкач і БК «Фаворит Спорт» оголосили про партнерство

Тарас Гончар
Український боксер, чемпіон USBA в легкій вазі Іван Редкач і компанія «Фаворит Спорт» підписали партнерський контракт. В рамках угоди 33-х річний спортсмен буде носити спортивне екіпірування з логотипом бренду під час виступів і брати участь в маркетингових активностях компанії.
редкачфс

Боксер Іван Редкач і БК «Фаворит Спорт» оголосили про партнерство

Партнерство Івана Редкача та БК «Фаворит Спорт» анонсовано напередодні важливого для українця поєдинку з Девоном Александером, колишнім чемпіоном світу відразу в двох вагових категоріях, який запланований на 1 червня в Сан-Джастіно (Каліфорнія).

«Мені подобається та емоційність і той спортивний натиск, з яким «Фаворит Спорт» позиціонує себе для аудиторії. В цьому ми дуже схожі – мені дійсно близький такий стиль. До того ж компанія вже тривалий час підтримує провідних спортсменів України, серед яких Олександр Усик. Це найкращий показник надійності і вірності партнера. Радий приєднатися до дружної сім’ї «Фаворит Спорт» – попереду у нас багато яскравих моментів», – розповів Іван Редкач в своєму Інстаграмі.

https://www.instagram.com/p/BxLSQM6Fgcd/

«Іван – яскравий представник сучасних панчерів. Зверніть увагу на його статистику (22-4-1, 17 КО). Він відмінно підходить нам для комунікації з цільовою аудиторією і просування бренду. Крім того, Редкач – українець, і ми пишаємося, що можемо підтримати свого співвітчизника на шляху до чемпіонства. Бажаємо Івану гучних поєдинків і нових перемог!», – прокоментував майбутню співпрацю маркетинг-директор «Фаворит Спорт» Нік Руденко.

Нагадаємо, востаннє Іван Редкач виходив на ринг в середині лютого – наш боксер в першому раунді нокаутував 37-річного американця Тайрона Харріса (26-14, 16 КО).

Потап став бренд-амбасадором БК «Фаворит Спорт»

БК «Фаворит Спорт» стала спонсором Кубка України

Усик і Ярмоленко стали героями рекламної кампанії «Фаворит спорт»

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт