Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.

Як вивести гроші з Sapphirebet: способи виведення коштів

Рейтинг Букмекерів

Зміст

Як вивести гроші з Sapphirebet — всі способи виведення коштів

Більшість гравців при роботі з конторою орієнтується саме на зручність виведення та швидкість процесу. У цьому матеріалі «Рейтинг Букмекерів» розказує, як вивести гроші з Sapphirebet та що для цього потрібно. Вашій увазі інформація про способи виводу та інші корисні дані, тож дочитайте матеріал до кінця!

Зареєструватись в Сапфірбет

Як вивести гроші з Sapphirebet на карту

Виведення грошей з Sapphirebet варто проводити тим самим методом та на ті ж реквізити, які використовувалися при депозиті. Картка має бути оформлена на власника акаунту. Букмекер співпрацює з банківськими системами Visa та MasterCard. Достатньо обрати пункт «Вивести з рахунку» в особистому профілі, клікнути на логотип бажаної системи, вказати суму та реквізити.

Варто зазначити! Виведення грошей з СапфірБет може бути відхилене, якщо гравець не пройшов верифікацію. Для перевірки даних достатньо надіслати букмекеру копії своїх документів. Список необхідних паперів можна дізнатися у підтримці. Зазвичай вистачить паспорта та документа, який підтверджує місце реєстрації.

Як зняти гроші з Сапфір Бет на електронний гаманець

Контора пропонує кілька додаткових методів виведення коштів, якщо картки вам не підходять. Серед них EcoPayz та Jeton. Крім того, для виведення коштів Sapphirebet в Україні доступні криптовалютні гаманці:

  • Bitcoin;
  • Bitcoin Cash;
  • Ripple;
  • Cardano;
  • Binance Coin;
  • Ethereum;
  • Dogecoin;
  • Tron;
  • USD Coin;
  • Litecoin.

Тому фактично немає проблем з тим, як вивести гроші з СапфірБет. Завжди можна знайти прийнятний саме вам метод.

Сам процес виводу коштів за допомогою електронних систем нічим не відрізняється від виведення на картку. В профілі у розділі «Вивести з рахунку» можна знайти бажаний метод, після чого вказати суму, реквізити та натиснути кнопку «Підтвердити», яка має золотий колір.

Як вивести гроші через Android додаток

Назарі букмекер не пропонує своїм клієнтом додаток для девайсів на Андроїд. Тому внести або вивести гроші з Sapphirebet через застосунок можливості немає.

Як вивести кошти через iOs додаток

Додатку для Айфонів та Айпедів в конторі Сап Фір Бет також немає. Проте з Iphone та Ipad можна вивести кошти, використовуючи браузерну версію БК.

Максимальна і мінімальна сума виводу грошей

Продовжуючи тему, як вивести гроші з рахунку Sapphirebet, варто сказати кілька слів й про ліміти. Вони у букмекера дуже зручні. Наприклад, на банківську картку клієнт може вивести навіть 1 гривню. Для платіжної системи Jeton мінімальна сума складає всього 32 гривні. У EcoPayz – 320 гривень. Максимуми не обмежені. Невеликі мінімальні ліміти й для більшості криптовалют.

Виплата зазвичай обробляється протягом 10-20 хвилин. Звісно, бувають затримки. Якщо вони перевищують межу доби, варто звернутися у підтримку. Також можна залишити скаргу на БК. На сайті «Рейтинг Букмекерів» є представник компанії. Він обов’язково спробує допомогти.

Зареєструватись в Сапфірбет

FAQ

Як довго потрібно чекати виведення коштів?
Зазвичай процес не займає понад 10-20 хвилин для верифікованого профілю. У разі суттєвих затримок рекомендуємо звернутися у підтримку або залишити скаргу на РБ.
Чи є персональні бонуси для гравців?
Всі бонуси компанії Сапфір доступні у цьому розділі РБ. Там вашій увазі як загальні, так і ексклюзивні пропозиції контори. Індивідуальні бонуси надходять на пошту клієнта або на його телефон, якщо він був вказаний під час реєстрації.
Як скасувати виведення?
Після оформлення у розділі «Вивести з рахунку» заявка буде показуватися до завершення процесу. В період обробки доступна кнопка скасування виплати. Якщо букмекер вже підтвердив транзакцію, відмовитися від виплати неможливо, адже гроші вже передані платіжній системі для подальшої обробки.
Скільки часу займає виведення?
Це залежить від обраного методу. Зазвичай перевірені акаунти мають привілеї. Тому гроші виводяться протягом кількох хвилин, якщо немає проблем на боці платіжної системи.

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі