Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.

Як поповнити рахунок SapphireBet: Приват24, Monobank, IBox

Рейтинг Букмекерів

Зміст

Як поповнити рахунок SapphireBet — всі доступні способи

Без зручного та швидкого поповнення навряд чи гравець довго буде залишатися клієнтом якоїсь конкретної контори. Це питання є ключовим для багатьох бетторів, адже коли у букмекера немає нормального вибору методів депозиту, його використання ускладнюється або і зовсім стає неможливим. «РБ» розказує, як поповнити рахунок на SapphireBet. Вашій увазі все про способи, комісії та терміни зарахування.

Зареєструватись в Сапфірбет

Поповнення рахунку через картку Visa і MasterCard

Сьогодні банківські картки – найпопулярніший платіжний метод. Їх використовують всі та всюди, враховуючи й поповнення рахунку у БК. Контора Сапфір співпрацює як з системою Visa, так і MasterCard, тож проблем з депозитом не виникне. Необхідно пройти авторизацію на сайті букмекера та обрати пункт меню «Поповнити», який розташований у верхній частині інтерфейсу. Далі вписуємо суму поповнення, реквізити та підтверджуємо бажання переказати кошти у контору відповідною кнопкою.

Поповнення через платіжні системи

СапфірБет співпрацює з кількома платіжними компаніями. Рахунок у конторі можна поповнити за допомогою EcoPayz та Jeton Wallet. Підтримує букмекер й Apple Pay. Проте основна орієнтація букмекера сьогодні – криптовалюти.

Поповнення рахунку SapphireBet можливе з використанням:

  • Bitcoin;
  • Bitcoin Cash;
  • Ripple;
  • Cardano;
  • Binance Coin;
  • Ethereum;
  • Dogecoin;
  • Tron;
  • USD Coin;
  • Litecoin.

Просто натискаємо на логотип бажаної системи, вказуємо суму, реквізити та підтверджуємо платіж в залежності від особливостей конкретної криптовалюти.

Як поповнити рахунок на SapphireBet через Приват24

У розділі поповнення букмекер пропонує окремий пункт Приват24. Використовуючи його, можна за спрощеною процедурою зробити депозит на Сап Фір Бет. Потрібно буде вказати суму та реквізити. У додаток приват24 надійде пуш-повідомлення для підтвердження транзакції.

Як поповнити рахунок на SapphireBet через Monobank

Покласти гроші на сайт SapphireBet можна через Монобанк. Проте окремого розділу для цього немає. Тому потрібно використовувати кнопку Visa чи MasterCard. В залежності від того, до якої системи підв’язана ваша картка.

Поповнення рахунку через термінал

Популярні мережі терміналів України не пропонують поповнення гаманця на SapphireBet. Це логічно, адже станом на середину 2021 року контора не має ліцензії на букмекерську діяльність в нашій країні. Тому операторів терміналів можуть оштрафувати за співпрацю з такими компаніями.

 Чи можна поповнити рахунок SapphireBet з мобільного

Поповнити рахунок з мобільного номера на sapphirebet.com можливості немає. Найбільші  українські мобільні оператори Київстар, Vodafone, Lifecell та Utel (3Моб) такої послуги не надають.

Комісія і терміни поповнення

Процес зарахування грошей на SapphireBet зазвичай не займає більше кількох хвилин. Це актуально для всіх систем. При використанні криптовалюти можливі затримки в залежності від обраної мережі, адже блокчейн потребує внутрішніх підтверджень, які можуть забрати деякий час. Додаткових комісій немає.

Якщо у вас виникли складнощі з зарахуванням грошей, рекомендуємо звернутися у підтримку компанії або залишити скаргу на «Рейтингу Букмекерів». Ми спробуємо зв’язатися з БК та встановити причини проблем, що виникли.

Зареєструватись в Сапфірбет

FAQ

Чи потрібні мені документи при реєстрації?

Зареєструватися на сайті компанії Сапфір Бет можна без документів. Проте верифікацію у будь-якому разі необхідно буде пройти для нормального використання БК у контексті вводу/виводу коштів.

Чи можна робити ставки в гривнях?

Так, гривня у Сап Фір Бет доступна при реєстрації.

У SapphireBet є ексклюзивні бонуси за промокодом?

Всі бонуси компанії, враховуючи й ексклюзивні, зібрані у цьому розділі «Рейтингу Букмекерів». Вашій увазі всі особливості та подробиці отримання.

Що робити, якщо не працює сайт?

У такому випадку варто звернутися у підтримку контори через пошту [email protected].

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі