Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.

Реєстрація на Sapphirebet: як зареєструватися на БК СапфірБет

Рейтинг Букмекерів

Зміст

Як зареєструватися на Sapphirebet

СапфірБет – букмекер, який поступово набирає обертів на ринку України. Все більше бетторів звертає свою увагу саме цю контору, адже вона має дуже хорошу лінію та розпис. Реєстрація на Sapphirebet є дуже простою. З процесом впорається навіть новачок. «Рейтинг Букмекерів» розказує про особливості відкриття рахунку у цій БК, тож, якщо ви плануєте стати її клієнтом, уважно дочитайте матеріал до кінця.

Зареєструватись в Сапфірбет

Для того, щоб реєстрація була закінчена, необхідно виконати наступний алгоритм дій:

  1. Перейти на офіційний сайт sapphirebet.com і у верхньому правому куті клікнути кнопку «Реєстрація».
  2. Наступним кроком буде детальне заповнення всіх особистих даних. Необхідно вказати паспортні дані, номер телефону, секретне питання для відновлення доступу у разі виникнення проблем. Якщо ви бажаєте отримати бонус при реєстрації або ввести промокод, варто обов’язково підтвердити своє бажання брати участь в програмах лояльності Sapphirebet.
  3. Після заповнення всіх полів з email та телефону необхідно пройти активацію облікового запису.
  4. Для того, щоб була можливість повноцінно робити ставки, необхідно увійти в особистий кабінет і внести перший депозит. Для виведення грошей з аккаунта важливо пройти верифікацію.  Вона підтверджує особистість, захищаючи від можливого шахрайства.

реєстрація Sapphirebet

Реєстрація на офіційному сайті Sapphirebet

Реєстрація на Sapphirebet триває близько хвилини. Гравцеві достатньо натиснути на кнопку «Реєстрація», яка розташована зверху, праворуч. Після цього заповнюємо поля. Для відкриття рахунку знадобиться обрати валюту, вказати пошту, телефон, ПІБ та пароль. Далі погоджуємося з умовами букмекера та натискаємо відповідну кнопку золотого кольору. Все, процес реєстрації на Sapphirebet завершений. Можна поповнювати рахунок та починати робити ставки.

Реєстрація через мобільні додатки

Сап Фір Бет – молодий букмекер. Він тільки починає освоювати ринки та сучасні тренди. Отож, поки що додатків для мобільних пристроїв у компанії немає. Проте є надія, що це короткочасне явище і скоро в Sapphirebet реєстрація буде можливою зі спеціалізованого додатку.

Реєстрація через мобільну версію

Відсутність застосунків не означає, що клієнти БК не можуть робити ставки з телефону, адже компанія розробила якісну мобільну версію. Її можна використовувати з будь-якого смартфона чи планшета, який має сучасний браузер. Мобільна версія повністю дублює функціональні можливості основного сайту букмекера. Реєстрація аккаунту на Sapphirebet з телефону доступна. Як і інші опції, що стосуються використання БК.

Які бонуси можна отримати за реєстрацію в Sapphirebet

«Рейтинг Букмекерів» пропонує ексклюзивний бонус для нових користувачів контори. Достатньо завести профіль на сайті Sapphirebet з промокодом RB2021 і ви отримаєте до 4300 гривень за перший депозит додатково. Всі умови акції на цій сторінці.

Зареєструватись в Сапфірбет

FAQ

Що потрібно для реєстрації на Sapphirebet?
Під час реєстрації на Сапфір Бет необхідно вказати телефон, пошту, ПІБ та пароль, а також обрати валюту й погодитися з умовами компанії.
Як пройти ідентифікацію на Sapphirebet?
Для цього достатньо надіслати копії документів, які запросить представник Сапфіру.
Де знаходиться реєстраційна анкета на Sapphirebet?
Її можна побачити, натиснувши на кнопку «Реєстрація», яка розташована праворуч, у верхній частині сайту.
Як зайти в особистий кабінет Sapphirebet?
Коли питання, як зареєструватися на Sapphirebet вирішене, залишається тільки пройти авторизацію та поринути у світ ставок. Кнопка авторизації знаходиться у правому верхньому куті інтерфейсу.

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі