Валуйні ставки: як шукати і де знайти?

Рейтинг Букмекерів

«Рейтинг Букмекерів» продовжує порушувати актуальні теми беттингу, і сьогодні пропонує поговорити про способи виявлення валуйних ставок.

sFltxtyi7_I

Валуйні ставки: як шукати і де знайти?

Тиждень тому ми піднімали тему валуїв в спортивних ставках і говорили більше про те, що таке валуй і яким він буває. Цього ж разу розглянемо кілька способів пошуку цього самого валую в лінії букмекера.

Value Betting – одна з стратегій в ставках на спорт, яка орієнтована на те, щоб знаходити перевагу над лінією букмекера і отримувати з цього вигоду. Ця стратегія, як і гра на виделках, вважається прибутковою – тобто тією, що здатна приносити практично гарантований прибуток на дистанції.

Пошук валуїв в скромних чемпіонатах на регулярній основі часом може обернутися порізкою рахунку

Більшість гравців в БК зазнають поразок, приносячи величезні прибутки самим букмекерам. Це відбувається багато в чому через те, що переважна більшість гравців в БК роблять ставки на ті котирування, що виставила БК, слідуючи найчастіше за фаворитами за лінією, не замислюючись про можливі перспективи даного вибору. Однак така гра приносить лише збитки на дистанції, і саме тому досвідченіші гравці на ставках прагнуть шукати перевагу в лінії. Реальніше знаходити його на смолмаркетах через те, що топові першості знаходяться під чуйним контролем і увагою з боку букмекерів. Втім, пошук валуїв в скромних чемпіонатах на регулярній основі часом може обернутися порізкою рахунку. Букмекерам подібна гра не дуже подобається, і вони частенько прирівнюють її до порушення правил гри в БК.

Способи пошуку ставок з перевагою

Прийнято виділяти кілька дієвих способів пошуку ставок з перевагою, або валуїв, в букмекерській лінії, і нижче ми розповімо про них. Ви ж зможете доповнити даний список своїми коментарями, якщо вважаєте за його неповним.

Самостійний пошук

Хто б що не говорив, а саме самостійна оцінка ймовірності результату того чи іншого поєдинку є одним із способів пошуку валуїв в лінії букмекера. Для цього необхідно стежити за певним видом спорту досить пильно і дотримуватися гри на одному або декількох чемпіонатах, щоб стежити за його героями і всіма новинами на регулярній основі і бути постійно в курсі всіх останніх і актуальних новин. Тоді ви вже самі зможете оцінювати вірогідність результату і подій до погляду на лінію букмекера, а при перегляді останньої і порівнянні зі своєю особистою оцінкою, ви зумієте порівняти ймовірності і виявити для себе реально вигідний результат для ставки, з хорошим коефіцієнтом.

Також багато хто відзначає формулу для пошуку валуїв, яка виглядає так: B*K> 100, де «B» – це ймовірність події в %, а «K» – коефіцієнт події. В даному випадку ви даєте свою оцінку певного результату в %, після чого множите це значення на котирування в лінії букмекера. Якщо підсумкове значення виходить вище 100, такий варіант прийнято вважати валуєм.

Сканер валуйних ставок

Окрім того, користуються попитом і різні сканери, готові допомогти вам в пошуку переваги над лінією. Таких в наш час досить багато, в тому числі і безкоштовних. Основний принцип їх роботи полягає в пошуку і зіставленні котирувань на ту чи іншу подію в лінії. Сканер виявляє середнє значення, після чого зіставляє з усіма коефіцієнтами. Найбільш точним вважається середнє арифметичне значення, оскільки його визначили всі працівники сканованих контор. У підсумку виходить, що коефіцієнт, який відхиляється від середнього, буде валуйним.

Виделки

Прийнято вважати, що валуй можна знаходити і в букмекерських виделках – адже поява цієї самої виделки говорить про недооцінку того чи іншого ринку. Але при цьому лише одне з плечей виделки буде реально валуйним. Для виявлення того, які саме, необхідно провести аналіз того, яким був рух котирувань в букмекерській конторі на вибрану вами подію. Найчастіше великі букмекери реагують дуже оперативно на будь-які зміни, а букмекери скромніше реагують пізніше і саме в таких і можна встигнути зробити ставку з перевагою за цією стратегією.

Чому з’являються валуйні ринки?

Наостанок нашої сьогоднішньої розмови на тему способів знаходження переваги над лінією, хотіли б поділитися з вами причинами появи валуйних ринків.

Помилки букмекерських контор. Незважаючи на те, що букмекери мають великі аналітичні відділи та користуються серйозним програмним забезпеченням, якого не було раніше, помилки в лінії все ж залишаються. Розрахувати шанси кожного результату дуже складно, в результаті чого в самій лінії можна знайти досить багато валуйних ставок просто через помилки самого букмекера. Але для цього потрібно гарненько покопатися, а також прагнути бути в числі перших, хто побачить щойно написану лінію, поки її ще не скорегували самі аналітики або ж ставки інших гравців.

Помилки в лінії все ж залишаються

Вплив ставок гравців. Потік ставок з боку самих гравців також може утворити валуй в лінії букмекера. Під натиском ставок будь-букмекер змушений змінювати свою лінію, реагуючи на думку гравців. І якщо переважна більшість гравців в БК ставлять в один кінець, відповідно котирування в цейбік будуть помітно знижуватися, а на протилежний результат рости. У підсумку реально, що котирування на протилежний результат вийдуть в діапазон ставки з перевагою.

Підсумок

Ми розповіли про способи пошуку валуїв в ставках і причини появи таких ринків в лінії букмекерів. Сподіваємося, що тема валуїв, піднята тижнем раніше, тепер розкрита більш докладно. Але якщо вам є що доповнити, обов’язково пишіть в коментарях. Що ж стосується ставок з перевагою, варто зазначити насамкінець, що відразу прибуток за стратегією Value Betting може і не з’явитися. Все ж для цього необхідна дистанція, на якій ви зможете зрозуміти, що прибуток з такою грою цілком реальний і не вигаданий.

При цьому багато хто рекомендує почати грати в такий спосіб на віртуальному рахунку, щоб зрозуміти всі принципи гри на ставках з перевагою і вже відточивши свою майстерність, переходити до гри на реальні гроші. І найголовніше, як і в будь-якому іншому виді ставок, – не поспішайте проставляти багато і все підряд. Необхідно підходити з розумом до пошуку і вибору валуїв в лінії букмекера і не забувати про аналіз, щоб отримувати в результаті прибуток, а не рвати волосся на голові.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт