Юлія Гергес – Дар’я Гаврилова. Прогноз Ганни Чакветадзе

17:00/21 жов '16

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Юлія Гергес – Дар’я Гаврилова в півфіналі жіночого турніру серії Premier «Кубок Кремля», який проходить в Москві. Зустріч відбудеться ввечері в п’ятницю. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі Гаврилова здобуде перемогу.

Засмутила мене Дар’я Касаткіна в матчі з Гергес, грала тактично не так, як було потрібно. Німкеня цим скористалася і за рахунок потужності ударів перемогла. А так Касаткіна могла зіграти з подругою Гавриловою, з якої вони зараз пару грають. Гаврилова провела дивний матч проти Павлюченкової, вела сет і 4:0 у другому, але програла поспіль 6 геймів. Правда, в третьому сеті зібралася. З Гергес Гаврилова не грала, але вона буде готова, адже німкеня, як і Настя Павлюченкова, намагається грати щільно, атакувати.

Трохи мене бентежить, що вчора Гаврилова з Касаткіною пізно грали пару, але вони перемогли впевнено. Це повинно додати позитивних емоцій. Гергес дуже нестабільна дівчина, і мені здається, що Гаврилова повинна виграти досить переконливо. Вона повинна зробити висновки з тих помилок, яких припустилася Касаткіна, і зіграти незручно для Юлії Гергес.

Ординар: Виграш
Юлія Гергес - Дар'я Гаврилова
21.10.2016 17:00 ЕЕТ
Турнір WTA. Серія Premier. 1/2 фіналу
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0