Єлена Рибакіна – Анастасія Павлюченкова: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

16:00, 08 чер 2021
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Єлена Рибакіна – Анастасія Павлюченкова в 1/4 фіналу «Ролан Гаррос» у Парижі.

На нас чекає жіночий матч. Настя Павлюченкова зіграє з Єленою Рибакіною. Обидві демонструють чудову гру. Павлюченкова пройшла таких тенісисток, як Соболенко та Азаренко.

Єлена Рибакіна вибила саму Серену Вільямс. Боюся, що наступну зустріч Рибакіна не зможе провести ідеально. Зазвичай після таких гучних перемог йде невеликий спад.

Я б в її грі виділила б подачу й удар справа. Якщо у неї не йде подача, то її гра поступово починає сипатися. Дуже важливо, як вона подаватиме в матчі з Павлюченковою.

Настя грає активно. Добре пересувається. Павлюченкова зараз в пристойній формі знаходиться. Не боїться атакувати, трохи змінила техніку удару справа. Загалом, нас з вами чекає цікава битва. Думаю, що дівчата зіграють більше ніж 21.5 гейм.

Бери участь у конкурсі до Євро-2020 з призовим фондом 17 500 гривень!

Ординар: Виграш
«Ролан Гаррос». 1/4 фіналу
16:00/8 чер
Єлена Рибакіна – Анастасія Павлюченкова
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
162
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі