Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Конкурс
від «Рейтингу Букмекерів» до групового етапу Євро-2020

17500
Вгадай команди плей-оф Євро-2020 та отримай до 10 000 гривень!

Що розігруємо?

«Рейтинг Букмекерів» спільно з букмекерською конторою Sapphirebet пропонує читачам взяти участь в конкурсі, переможець якого отримає фрібет на 10 000 грн. Ще 7500 грн буде розіграно у вигляді 10 промокодів: 5 на 1000 грн і 5 на 500 грн.

Як взяти участь та виграти?

Щоб стати одним з переможців, потрібно вгадати максимальне число команд, які подолають груповий етап Євро-2020 (2021). Для участі в конкурсі необхідно зареєструватися за промокодом EURO і верифікувати аккаунт на сайті Sapphirebet.

Свої варіанти залишайте в коментарях під цим постом не пізніше 22:00 за Києвом 11-го червня. Разом із списком команд вкажіть номер вашого профіля на сайті Sapphirebet.

Приклад відповіді:

«299256255 – Італія, Швейцарія, Бельгія, Данія, Україна, Австрія, Англія, Чехія, Іспанія, Польща, Франція, Португалія, Німеччина, Швеція, Нідерланди, Фінляндія»

Підсумки конкурсу будуть підведені 24 червня. 

Склади команд Євро-2020:

Група A: Туреччина, Італія, Уельс, Швейцарія
Група B: Данія, Фінляндія, Бельгія, Росія
Група C: Нідерланди, Україна, Австрія, Північна Македонія
Група D: Англія, Хорватія, Шотландія, Чехія.
Група E: Іспанія, Швеція, Польща, Словаччина
Група F: Угорщина, Португалія, Франція, Німеччина

Нагадуємо, що у плей-оф виходять по дві кращі команди з кожної групи, а також 4 найкращих серед тих, хто посів 3-є місце.

Умови відіграшу фрібета

Для активації промокоду на фрібет необхідно зробити депозит 40 грн. Відіграш бонуса за допомогою експресу з мінімум 3-х подій, кожна з яких має коефіцієнт не нижче 1.4. Не забудьте, що треба реєструватися з промокодом EURO і потім верифікувати аккаунт.

Всім вдалих прогнозів і фарту на Євро-2020!

Особливий коментар

Шановні учасники конкурсу!
Будь ласка, уважно вивчайте умови, перш ніж залишати коментарі. Серед вже опублікованих є пости, які не відповідають умовам конкурсу. Якісь йдуть без номера, інші – без достатньої кількості команд. Звісно, такі коментарі не будуть враховуватися при визначенні переможців.

Коментарі 35
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт