«Вест Хем» – «Бернлі»: прогноз і ставка Артема Франкова

16:15, 17 кві 2022
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий журналіст і головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков підготував прогноз на матч англійської Прем`єр-ліги «Вест Хем» – «Бернлі».

Непередбачуваний розклад, але в цілому – підозрюю, що на користь гостей. «Вест Хем» абсолютно виклався у Ліоні, обігравши місцеву команду 3:0 та вийшовши до півфіналу Ліги Європи – сподіваюся, з пріоритетами все зрозуміло? Запасу міцності на два турніри, і ми з вами неодноразово це відзначали, у «Молотків» на два турніри не вистачає. Тим більше певна недовіра Девіда Мойєса Андрію Ярмоленку має місце, хоч той і закопав сам «Севіллю».

Чому «Бернлі» нібито раптово звільнив незамінного Шона Дайча? Крім хронічного перебування команди в зоні вильоту, від якого явно втомилися власники з ALK Capital, є конкретні претензії з підозрами: Філ Бардслі, Кевін Лонг, Берті Мі, Натан Коллінз! Розумно пояснити, що ці люди роблять у зарплатній відомості, неможливо – тільки інтуїція і бачення Дайча! Ефективність Ешлі Барнса, Мацея Видри та розхваленого Вута Вегхорста – на рівні комедії, вони дуже залежні гравці… Мабуть, точкою неповернення стала поразка від конкурентів з «Норвіча», що сталася в останньому турі.

Кофи на результат: 1,76 – 3,80 – 4,90.

Моя ставка: перший тайм нічия – 2,23, непрограш «Бернлі» – 2,14, тотал менше 2,5 – 1,83 – вибирайте! Я сам візьму другу зі ставок, тому що не вірю у відновлення «Молотків», але готовий припустити, що тренер «Бернлі» 23-річних Майкл Джексон не те щоб продемонструє «лунну ходу», але збереже кращі риси команди Дайча.

Ординар: Виграш
АПЛ
16:15/17 кві
«Вест Хем» – «Бернлі»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Конкурси
Суперприз до €100 000 від БК Marathonbet
Акція «Суперприз» – бонусна пропозиція від БК Marathonbet. Для отримання суперпризу необхідно правильно відповідати на питання, присвячені подіям запропонованого футбольного матчу.
365
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі