UFC 261: прогноз і ставка. Протиотрути від «нігерійської чечітки» не існує

07:00, 25 кві 2021
На порозі велика ніч в ММА. Відразу три титульні бої, два з яких обов’язково до розбору. Не відкладаючи справу в довгий ящик, пристьобуємося й понеслась …

Камару Усман – Хорхе Масвідал

Перша зустріч бійців відбулася на острові в Абу-Дабі в середині літа і тоді мейн-івент турніру кубинець врятував, прийнявши бій на шестиденному повідомленні. Той поєдинок між бійцями видався жахливо нудним і посприяв цьому в повній мірі саме Усман, утримуючи кубинця у сітки та відтоптуючи тому ступні.

За таку манеру ведення бою Камару заслужено прийняв на себе град критики з боку громадськості. Захищати пояс проти суперника, підготовка якого тривала менше тижня, тай ще плюс енерговитратна весогонка, як-то попереконливіше варто було б. Найцікавіше, що в реванші ніхто особливих змін не чекає від нігерійця в плані геймплана і з цим важко не погодитися.

Удосрочити Масвідаля Усману не вдасться. Перша причина – це міцне підборіддя кубинця, плюс у промоушені поразок КО/ТКО Хорхе й досі жодної не має, а вийти на больовий нігерійцю просто не вистачить навичок, хоч він і в цілому має високий рівень боротьби.

Відносно міці в кулаках Масвідаля, її також не вистачить для нокауту, адже щелепа «Нігерійського кошмара» – це непробивна бетонна стіна. Й того на виході маємо очевидну ставку з одноголосним суддівським вердиктом на користь Усмана.

Цікаво, що в одній з букмекерських контор, з моменту відкриття лінії на цей бій донині висить казковий варіант, який дослівно звучить наступним чином – «Масвідал переможе в раунді 4, 5 або рішенням суддів – НІ» з коефіцієнтом 1.53. Ставте, поки не зняли цю залізобетонну пропозицію.


Валентина Шевченко – Джессіка Андраде

Валю «Кулю» донині вважають єдиною жінкою-бійцем в UFC, яка здатна дати конкурентний бій Аманді Нуньєс і це є так. Обидві поразки у своїй кар’єрі вона й отримала виключно від бразилійки суддівськими вердиктами, хоча бій №2 за великим рахунком Шевченко забрала. Решту ж суперниць у своїй профі кар’єрі Валентина впевнено перемелювала.

Що їй може запропонувати досить збита, але в той же час низькоросла Андраде? Хіба що свій сильний разовий удар, котрий з більшою часткою ймовірності Джессіці донести не вдасться. Досвідчена Шевченко занадто вже швидкісна й обачлива в октагоні, аби підпустити на необхідну дистанцію безшабашну бразилійку.

Так чи інакше, а Андраде свій режим махача в якийсь момент та підключить і спробує нав’язати «бійку за сараєм», на що отримає вивірену і розраховану відповідь від чемпіонки. В цілому, багато чого буде залежати від бажання Валентини. Чи захоче вона включити повні оберти й нокаутувати суперницю або вважатиме за краще вивірено та обережно перебивати ту в стійці і взяти перемогу за очками. У підсумковому успіху Шевченко сумнівів практично немає, а якщо раптом трапиться досрочка, найімовірніше це буде перемога в стійці КО/ТКО.

Експрес: Програш
UFC 261
07:00/25 кві
Камару Усман – Хорхе Масвідал
UFC 261
06:00/25 кві
Валентина Шевченко – Джессіка Андраде
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Експрес: Виграш
UFC 261
07:00/25 кві
Камару Усман – Хорхе Масвідал
UFC 261
06:00/25 кві
Валентина Шевченко – Джессіка Андраде
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 1