Уельс – Туреччина: прогноз і ставка Максима Гіленка

21:45, 21 лис 2023
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про матч кваліфікації до Євро-2024 Уельс – Туреччина.

У групі «D», на відміну переважної більшості інших груп, ще зберігаються залишки інтриги у боротьбі високі місця. Збірна Туреччини вже відібралася на Євро, але ризикує втратити перше місце, якщо вона програє в Уельсі, а Хорватія обіграє вірменiв. За додатковими показниками вона поступатиметься «Шашковим», до рівності очок краще не доводити.

Але перше місце – дрібниці життя, а Уельс ще рубається за місце на турнірі. Якщо «Дракони» обіграють турків, хорватам не можна втрачати очки з вірменами: навіть нічия зробить їх третіми зайвими. А Петраков та його команда вміють здивувати – саме Уельс, який програвав їм у Кардіффі, може це підтвердити.

Ставки для Уельсу набагато вищі, ніж для Туреччини. Але, знаєте, весь досвід спостереження за турками дає зрозуміти, що вони не мислять такими розкладами. Це команда настрою – можливо, найяскравіша у світовому футболі. Коли у них не складається, то не складається нічого – але коли вона в оптимальній формі та настрої, це команда мрії.

І зараз, звісно, другий варіант. Призначення Монтелли виявилося соломоновим рішенням: «Аероплан» своєю експресією, яка не прораховується, але при цьому безумовна, дав туркам неймовірний імпульс. Вони змогли завдати хорватам першої домашньої поразки у відборах за всю їхню історію (!), вони кілька днів тому обіграли на виїзді Німеччину – і це команда не такої форми і не такого настрою, щоб просто програвати тим, кому «потрібніше».

Ординар: Виграш
Євро-2024. Кваліфікація. 10-й тур
21:45/21 лис
Уельс – Туреччина
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі