«ЦСКА» – «Йокеріт». Прогноз Вадима Грушковського

18:30/22 бер '18

Призер конкурсу «Гроші та Слава» від «Рейтингу Букмекерів» і БК Favbet, який отримав контракт на місяць у команді експертів «РБ», Вадим Грушковський зробив прогноз на матч плей-оф КХЛ «ЦСКА» – «Йокеріт». Прогнозист вважає, що господарі здобудуть перемогу та закриють серію.

Рахунок в серії 3:1 на користь «ЦСКА» залишає мало шансів на загальний успіх для «Йокеріта». Фінська команда більше не має права на помилку. І цей матч може стати останнім у сезоні для них. Вірогідність цього дуже велика. Адже «ЦСКА» в плей-оф у себе вдома грає чи не ідеально.

4 матчі у цьому плей-оф відіграв «ЦСКА» на своєму льоду, і в жодному з них не пропустив бодай однієї шайби. Результат, можна сказати, фантастичний! В цьому заслуга не тільки голкіпера Іллі Сорокіна, але й команди загалом. В’язкий стиль гри просто не дає шансів суперникам на реальні загрози воротам Сорокіна.

Гравці «Йокеріта» за 4 матчі так і не змогли знайти який-небудь дієвий спосіб, щоб зламати цю гру. І вся гра фінів часто збивається просто на вкидання шайби в зону суперника та в сподіванні на фізичну боротьбу, але не на креативність мислення. Така гра може приносити результат в регулярному чемпіонаті, та й лише, думаю, з суперниками не високого класу. А в плей-оф таке рідко коли проходить.

І взагалі, фінська команда підійшла до плей-оф в ненайкращому стані. «Йокеріт» дуже потужно виглядав на початку та в середині регулярного сезону. І я сподівався, що вони реально зможуть скласти конкуренцію російським гегемонам КХЛ. Але фініш регулярки та сам плей-оф не виправдав мої сподівання.

Перемога «ЦСКА» буде закономірним результатом у цій грі та в серії загалом.

 

Ординар: Програш
КХЛ
18:30/22 бер
«ЦСКА» - «Йокеріт»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0