«Тоттенхем» — «Аякс». Прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

22:00, 30 кві 2019

Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на матч «Тоттенхем» — «Аякс» у півфіналі Ліги чемпіонів. На думку експерта, «Шпори» виграють вдома.

В «Аякса» непогана команда, але ніхто й подумати не міг, що вона пройде так далеко, вибивши іменитих суперників. Про «Тоттенхем» можна сказати те саме. В принципі, це суперники, які не повинні були зустрітися на такому етапі Ліги чемпіонів як півфінал. За великим рахунком для них просто вдало склалися зірки. Це футбол, щастить тим, хто забиває. Так лягла карта, що їм поталанило більше, ніж опонентам.

Гра буде рівна між ними. Проте віддаю перевагу домашній команді. Інша справа, що на прохід у фінал у них будуть рівні шанси. Ставити, хто пройде далі, рівноцінно підкиданню монетки. Зрозуміло, що «Аякс» – молода команда, якій симпатизують усі футбольні вболівальники. Втім, потрібно бути об’єктивним.

На мій погляд, «Тоттенхем» досвідченіша та потужніша команда. Отож вважаю, що в першій зустрічі перевага буде на боці британців. І загалом маю передчуття, що «Шпори» вийдуть у фінал Ліги чемпіонів.

Ординар: Програш
Ліга чемпіонів. Плей-оф. Півфінал. Перший матч
22:00/30 кві
«Тоттенхем» — «Аякс»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0