Топ-4 прогнози команди «Рейтингу Букмекерів». 16 – 22 березня

11:57, 23 бер 2020
Завершився черговий ігровий тиждень, отож «Рейтинг Букмекерів» представляє читачам успішні прогнози нашої команди експертів з найбільшими котируваннями за підсумками останніх семи днів. Цього разу на п’єдесталі опинилися Олександр Петрик, Вадим Скічко та Максим Колісниченко.
Топ-4 прогнози команди «Рейтингу Букмекерів». 16 – 22 березня

Топ-4 прогнози команди «Рейтингу Букмекерів». 16 – 22 березня

За підсумками минулого тижня ми не змогли зібрати традиційний топ з п’яти успішних прогнозів нашої команди експертів. Причиною тому стала пандемія коронавірусу COVID-19, через яку були скасовані багато спортивних подій. Цього разу наш рейтинг буде складений тільки з чотирьох успішних ставок.

1. Прогноз і ставка Олександра Петрика на матч Natus Vincere vs BiG

Ставка: Ф2 (+1,5) – коефіцієнт 1,89 у БК Favbet

В рамках турніру ESL Pro League Season 11 відбувся поєдинок між командами Natus Vincere та BiG. Перемогу в цій зустрічі відсвяткував колектив BiG.

Професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, Олександр Петрик зробив успішний прогноз на це протистояння. Це найкраща ставка минулого тижня!

2-3. Прогноз і ставка Вадима Скічка на матч «Гезтепе» – «Різеспор»

Ставка: Перемога «Гезтепе» – коефіцієнт 1,83 у БК Favbet

В останньому матчі 26-го туру турецької Суперліги, що відбувся на стадіоні «Гюрсел Аксел» в Ізмірі, господарі поля – «Гезтепе» – приймали «Різеспор». «Гезтепе» відсвяткував перемогу з рахунком 2:0. Голами відзначились Беркан Емір та Стефано Наполеоні.

Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко зробив виграшну ставку на перемогу господарів поля.

2-3. Прогноз і ставка Максима Колісниченка на матч «Динамо» – «Юність»

Ставка: Перемога 2 – коефіцієнт 1,83 у БК Marathonbet

В рамках півфіналу плей-оф білоруської хокейної Екстраліги «Динамо» Молодечно зустрічалося з «Юністю» Мінськ. Перемогу в поєдинку здобули гості з мінімальною перевагою – 2:1.

Український хокейний суддя міжнародної категорії та експерт «Рейтингу Букмекерів» Максим Колісниченко успішно спрогнозував переможця в цьому протистоянні.

4. Прогноз і ставка Максима Колісниченка на матч «Шахтар» – «Німан»

Ставка: Ф1 (0) – коефіцієнт 1,74 у БК Marathonbet

Солігорський «Шахтар» приймав на своєму домашньому майданчику «Німан» у поєдинку півфінальної серії плей-оф білоруської хокейної Екстраліги. Господарі не залишили шансів гостям, перемігши з розгромним рахунком 4:0.

Український хокейний суддя міжнародної категорії та експерт «Рейтингу Букмекерів» Максим Колісниченко зробив виграшну ставку на цей поєдинок.

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0