Ставки на спорт. «Нью-Йорк» – «Мілуокі»: «Нікс» зупинять «Оленів»

02:30/11 січ '16

Черговий ігровий день регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації подарує матч, в якому «Нью-Йорк Нікс» на своєму полі прийме «Мілуокі Бакс». Команда Дерека Фішера налаштована перервати серію з трьох очних домашніх поразок.

Неозброєним оком видно, що «Нью-Йорк» помітно додав в останніх зустрічах. «Нікс» виграв чотири з минулих шести битв, двічі обігравши «Атланту», але великим досягненням Кармело Ентоні і компанії стала поразка з різницею всього в одне очко на виїзді проти «Сан-Антоніо». «Нью-Йорк» був дуже близький до того, щоб перервати 30-матчеву переможну домашню серію «Шпор».

На своєму полі «Нікс» перемогли у шести з минулих восьми поєдинків, однак проти «Мілуокі» гра явно не йде. Команда Фішера не тільки поступилася у всіх чотирьох зустрічах минулого сезону, але і двічі вже програла в поточному чемпіонаті, а на своєму полі діє низка з трьох програшів.

«Мілуокі», треба визнати, налаштований по-бойовому. У відмінній формі знаходиться Кріс Міддлтон, який в минулих шести поєдинках набирав по 26 очок. Раніше проти «Нікс» у нього мало що виходило, але зараз він явно на куражі. Однак не варто забувати про дуже слабкий виступ «Оленів» на виїзді, де в поточному сезоні на їхньому рахунку всього п’ять перемог і тільки в одній битві вдалося виграти, коли суперник набрав більше ста очок.

Відзначимо, що «Нікс» у восьми з дев’яти минулих домашніх битв набирали мінімум 99 очок. З атакою у «Нью-Йорка» справи відверто налагоджуються, тому й варто повірити в перемогу господарів поля, які дійсно прогресують. У цьому матчі варто взяти «Нікс» з форою (-5).

Ординар: Виграш
«Нью-Йорк» – «Мілуокі»
11.01.2016 02:30 ЕЕТ
НБА
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0