Ставки на спорт. «Малага» – «Гранада»: команди зіграють результативно

21:45/09 гру '16
Грає

Відкриває 15-й тур Прімери зустріч в Малазі. Ми можемо вперше у цьому сезоні Ла-Ліги побачити дуель двох гравців збірної України! Все залежить від рішення Хуанде Рамоса, який може знову довірити Денису Бойку позицію №1 у воротах «Малаги». Поява Артема Кравця у старті «Гранади» у мене майже не викликає сумнівів. Спробуємо зіграти декілька цікавих ординарів.

«Малага» виграє п’ять матчів поспіль на «Ла Росаледі». Крім того, «Анчоуси» чотири тури поспіль йдуть без поразок, хоча мають серйозні кадрові втрати (Кузманович, Велігтон, Кастро, Ресіо, Шарлес, Кеко). Через болі в спині не грав проти «Валенсії» основний голкіпер Камені. Можливо, Рамос знову дасть відпочити камерунцю і довіриться українцю Бойко. Денис пропустив за дві гри чотири м’ячі, але варто сказати, що самі захисники не страхували нашого голкіпера при цьому.

«Малага» хоч і не програє, але пропускає стабільно. «Анчоуси» вдома не пропускали лише від «Леганеса». І «Гранада» постійно відзначається у гостях – єдиний матч без голів припав на візит до «Барселони». Так само статистика очних протистоянь каже нам, що слід очікувати на «обмін голами». БК William Hill дає за це непоганий коефіцієнт 1.91.

Попередні три зустрічі на «Ла Росаледі» – 4:1, 2:1, 2:2. Останні шість домашніх матчів «Малаги» –  2:1, 2:1, 4:0, 3:2, 4:3. Особливо треба навести для прикладу перестрілку з «Депортіво» (4:3). «Гранада» теж аутсайдер і не буде зупинятися, навіть, якщо пропустить першою два м’ячі. Тому є сенс спробувати позицію на «верх». Коефіцієнт 2.25 за «обидві заб’ють і ТБ 2.5» заслуговує на нашу увагу. Для любителів ризикнути – гол Кравця коштує 3.50)). Очікую на результативну та веселу гру сьогодні ввечері з надією на дуель Бойко vs Кравець!

Ординар: Виграш
Прімера, 15-й тур
21:45/9 гру
«Малага» – «Гранада»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Прімера, 15-й тур
21:45/9 гру
«Малага» – «Гранада»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0