Щоденний експрес: граємо коефіцієнт 2,94

21:45, 18 лис 2023
Черговий ігровий день відбору на Євро-2024. У суботу очікуємо на обмін голами у лобовому протистоянні Ізраїлю проти Румунії, сподіваємося на потужну домашню перевагу Нідерландів проти невмотивованої Ірландії. Граємо експрес із коефіцієнтом 2,94.

Ізраїль – Румунія

Ізраїлю доведеться провести третій матч за 6 днів по усім відомим нам причинам. І звісно ж, вони гратимуть не вдома. Попередні два матчі проти Косово (0:1) та Швейцарії (1:1) були складними, але шанси вийти напряму на Євро-2024 Ізраїль ще зберігає. Саме Румунія – головний конкурент. Відстань між командами складає 4 очки, тому формальних господарів влаштує лише перемога сьогодні, щоб зберегти надію.

Румунію і нічия цілком влаштує для кваліфікації на Чемпіонат Європи. У Бухаресті проти Ізраїля як раз була зафіксована мирова 1:1, але тоді гості виглядали переконливіше. Нинішня збірна під керівництвом Едварда Йорденеску не має у своєму складі зірок, зате тренеру вдалося налаштувати відмінну командну гру. Ну а група «І» – це ще та шара, якщо чесно. Косово, Андорра, Білорусь, Ізраїль, Швейцарія – додати нічого, коли пригадуєш нашу групу з Італією та Англією.

Отже, матч має вийти бойовим. Тут і карток повинно бути вдосталь, і боротьби, і голів, як на мене. «Пан або пропав» для Ізраїля може сприяти шансам Румунії зловити опонента в контратаках. Тому першим множником пропоную взяти маркет «обидві заб’ють» за коефіцієнт 1,87 від БК Favbet.

Конкурс до матчу Україна – Італія: 1000 грн на карту!

Нідерланди – Ірландія

У цій групі Франція вже оформила путівку на Євро-2024. У Нідерландів та Греції по 12 очок, але «Помаранчеві» мають гру в запасі саме проти Ірландії, яка зі своїми 6 балами вже давно ні на що не претендує. У заключному турі колектив Рональда Кумана взагалі гратиме проти головного «донора» Гібралтару. Тому все просто для «Помаранчевих» – перемагай Ірландію та отримуй квиток до Німеччини.

Ірландія відверто провалила даний відбір. «Зелена армія» за 7 матчів спромоглася лише двічі обіграти Гібралтар, програти усім прямими конкурентам. При цьому ірландці навіть вдома отримували по 0:2 від Греції та 1:2 від Нідерландів. До Амстердаму гості їдуть на екскурсію.

Гадаю, Ваут Вегхорст, Хаві Сімонс, Бергвейн, Дюмфріс, Рейндерс, Мален, Броббі, Фрімпонг та інші влаштують чудове свято для своїх фанатів на «Йохан Кройф Арені». Вони вже громили вдома Грецію та Гібралтар по 3:0, а таку невмотивовану Ірландію мають класти на лопатки без проблем. Додамо до двійника розхідний маркет «інд. тотал Нідерландів більше 2» за коефіцієнт 1,57.

Експрес: Програш
Євро-2024. Кваліфікація. 9-й тур
21:45/18 лис
Ізраїль – Румунія
Євро-2024. Кваліфікація. 9-й тур
21:45/18 лис
Нідерланди – Ірландія
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі