«Шериф» – «Торпедо» Кутаїсі. Прогноз і ставка Вадима Скічка

20:00/18 лип '18

Виліт у першому ж раунді кваліфікації ЛЧ буде для «Шерифа» катастрофою. Тираспольці програли перший матч у Грузії 1:2 і тепер вдома зобов’язані перемагати. Три роки тому «Шериф» у цьому ж раунді програв норвезькому «Одду» 0:3 у першому матчі, а потім зіграв 0:0 вдома та не зміг врятуватися. Зараз ситуація не така критична запевняє журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко.

Навіть перемоги 1:0 буде достатньо чемпіонам Молдови, аби вийти у наступний раунд кваліфікації. Гол на виїзді є стратегічно важливим для них. Водночас «Шерифу» треба терміново налагодити гру в обороні, адже пропущені м’ячі у виїзній грі були наслідком дитячих помилок. У Кутаїсі жахливо відіграв центрбек Владімір Ковачевич, тож можливо його не буде у старті у Тирасполі. Хай там як, досвіду у тираспольців абсолютно точно більше і все вирішуватиметься у них вдома. Цікаво, що у першому матчі у стартовому складі «Шерифа» не вийшло жодного громадянина Молдови. До речі, головним тренером «Шерифа» є Горан Саблич, екс-гравець «Динамо» Київ.

У «Торпедо» Кутаїсі теж є український слід – екс-захисник «Металіста» та «Чорноморця» Олександр Азацький відіграв увесь матч у Грузії. У Молдові у нього буде надзвичайно багато роботи, хоча я не думаю, що тираспольці розтрощать свого суперника. Перемоги 1:0 та 2:0 (або навіть 2:1 з переходом в екстра-тайм) підійдуть як нам так і «Шерифу».

Ординар: Виграш
Ліга чемпіонів. 1-ий кваліфікаційний раунд
20:00/18 лип
«Шериф» - «Торпедо» Кутаїсі
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 1