«Шахтар» — «Динамо». Прогноз і ставки Ігоря Циганика

21:00/21 лип '18

Ведучий програми «ПРОФУТБОЛ» на каналі «2+2», відомий український журналіст та коментатор, постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Циганик зробив прогноз на матч за Суперкубок України. В Одесі на стадіоні «Чорноморець» зустрінуться «Шахтар» та «Динамо». Наш експерт вважає, що в результативному поєдинку виграють кияни.

Я хочу наголосити на тому, що матч за Суперкубок України не буде показовим, тому що команди лише входять в сезон. Тренери по-різному готували підопічних. «Динамо» потрібно форсувати підготовку, тому що скоро стартувати в кваліфікації Ліги чемпіонів. Для киян принципово добре виступити в ЛЧ.

Думаю, що для «Шахтаря» цей трофей не матиме особливого значення. «Гірникам» потрібно вийти на свій функціональний пік пізніше, на початок групового етапу Ліги чемпіонів. Отож складно отримати об’єктивну картину напередодні протистояння.

Вважаю, що в суботу «Динамо» повинно виглядати переконливіше, хоча кияни гратимуть на тлі навантажень після літніх зборів. Прогнозую, що обидві команди заб’ють, а ставлю на команду Хацкевича. Навіть візьму фору (-1,5).

Ординар: Програш
Матч за Суперкубок України сезону 2018/2019
21:00/21 лип
«Шахтар» — «Динамо»
Ця ставка пройде?
Проголосували 6 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Матч за Суперкубок України сезону 2018/2019
21:00/21 лип
«Шахтар» — «Динамо»
Ця ставка пройде?
Проголосували 7 людей
Пройде 29%
Не пройде 71%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.02.2019 по 28.02.2019 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 1