«Саннес Ульф» – «Асане»: прогноз і ставка | З цифрами не посперечаєшся

19:00, 25 лип 2022
Початок нового тижня традиційно не багатий на події. Продовжуємо оглядати поєдинки у скандинавських країнах. На порядку денному перша ліга Норвегії.

Програма понеділка в ОБОС-лізі вміщує в собі п’ять поєдинків, в яких особливу увагу приділимо протистоянню на «Саннес Ідреттспарк», де зустрінуться четверта та дванадцята команди дивізіону.

В нижчій лізі Норвегії тренд на забиті м’ячі простежується більш ніж очевидний. І «Саннес Ульф», і «Асане» у нинішній першості показують загальну результативність (в графі забитих/пропущених) на рівні 3.33 голи в середньому за матч.

Тенденція до обопільного взяття воріт по обидва боки барикад також має місце бути. Господарі з Саннеса пробивають маркет з обміном голами вже як у семи іграх поспіль, так само як і загальний верх за тоталом 2.5 м’яча також грає «на ура».

Якщо дивитися на цифри гостьового колективу, бачимо схожий сценарій з його майбутнім суперником – ставка на «обидві заб’ють + тотал більше 2.5» грає в переважній більшості випадків. В якості ексклюзиву виділяємо кубковий матч двомісячної давності за участю «Асане», коли поєдинок проти «Ус ТФ» завершився з хокейним рахунком 5:5.

Власне, підсумок можна підбити наступний: у першій лізі немає сенсу вигадувати велосипед. Варто слідувати за трендом загальної результативності й робити упор в бік прагматичного верху.

Ординар: Програш
ОБОС-ліга. 16-й тур
19:00/25 лип
«Саннес Ульф» - «Асане»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Увага! Цей бонус не актуальний
74
Всі бонуси Favbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі