Робін Монтгомері – Сара Еррані: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

17:30, 28 лис 2023
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогнози на матч WTA Буенос-Айрес 2023, де між собою зіграють Робін Монтгомері – Сара Еррані.

Робін Монтгомері

Монтгомері тільки нещодавно розпочала професійну кар’єру, але вже перебуває під тиском уболівальників. Усе через те, що американка виграла юніорський Відкритий чемпіонат США 2021 року. Прогрес Робін не можна назвати стрімким, останні два сезони тенісистка проводить у топ-250 рейтингу, безвилазно виступаючи на турнірах категорії ITF. Коли ж Монтгомері отримує можливість виступити у WTA-турі, то все закінчується для неї поразками на ранніх стадіях.

Монтгомері прагне діяти на корті лише першим номером. Американка здатна загострювати і з форхенду, і з бекхенду. Робін часто виходить до сітки, але не завжди успішно, бо буває робить це без підготовленого удару. Монтгомері володіє варіативною, але вкрай нестабільною подачею.

Сара Еррані

Еррані зберігає інтерес до тенісу, незважаючи на травми, спад, вік і проблеми з допінгом. З кожним роком італійці все важче конкурувати на рівні WTA, тому вона змушена їздити на ITF, у пошуках рейтингових очок. Еррані тримається біля топ-100 рейтингу. Цей сезон Сара провела не на найвищому рівні, вигравши всього один титул. Еррані через півроку виповниться 37 років, що є солідним віком навіть для сучасного тенісу.

Еррані вміє діяти на корті лише в енерговитратній манері. Виграшні очки даються італійці у впертій боротьбі на задній лінії. Кожним ударом Сара затягує розіграші, вичікуючи помилок від суперниць.

Розбір поєдинку

Еррані з перших геймів спробує втягнути суперницю в затяжні розіграші. Монтгомері може потримати м’яч у корті, але не на такому рівні, як це робить суперниця, тож американка перехоплюватиме ініціативу та ризикуватиме. Очікую, що в матчі буде багато брейків.

Ординар: Виграш
WTA Буенос-Айрес 2023
17:30/28 лис
Робін Монтгомері - Сара Еррані
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 3